نمایش دادن همه 3 نتیجه

خرید گل نوزاد. قدمت سنت خرید هدیه برای نوزاد تازه متولد شده به یونان باستان بازمی‌گردد، جایی که زنان جعبه‌ای گل را به مادر نوزاد تقدیم می‌کردند. آنها این کار را از طرف الهه هرا، که به عنوان حامی مادران نیز شناخته می‌شد، انجام می‌دادند و از آنها در هنگام زایمان محافظت می‌کردند و پس از بچه دار شدن از آنها مراقبت می‌کردند.

در دوران مدرن، مردم ممکن است به جای آن یک هدیه کاربردی‌تری مانند مواد غذایی یا پوشک نیز ارائه دهند ولی خرید گل نوزاد در دیزاین‌های باکس و دسته گل نوزاد بهترین گزینه نباشید جزء بهترین موارد برای هدیه دادن است.

کمتر چیزی و خبری در دنیا وجود دارد که بیشتر از اعلام بارداری یا تولد فرزند باعث شادی ما شوند.

طبیعی است که اعضای خانواده، دوستان و آشنایان که از این خبر خوشحال میشوند (حالا چه میخواهد نوزاد تازه متولد شده پسر باشد یا دختر)، بخواهند بهترین تبریک‌ها و آرزوهای خود را با ارسال گل‌های زیبای و هدایای به ما نشان دهند.

وقتی پدر مادر، نوزاد جدیدشان را به خانه می‌آورند، بزرگترین هدیه دنیا را دریافت کرده‌اند، اما این بدان معنا نیست که شما نمیتوانید از صمیم قلب با یک باکس گل، دسته گل با دیزایین‌های مختلف را تبریک نگویید و بهترین کاری که آنها را بیشتر خوشحال میکند خرید گل حتی یک شاخه است.

شما میتوانید گل‌های معطر از گل رز، داوودی، میخک، زنبق، آلسترومریا و.. را در کنار عروسک‌های خرسی زیبای ما برای تازه مادر بفرستید و به او از صمیم قلب تبریک بگویید. بهتر و معمول است که برای نوزاد پسر تم آبی و برای نوزاد دختر تم صورتی انتخاب کنید.

همچنین میتوانید نام کودک و مادر را به همکاران ما ارسال کنید تا آنها در کارت زیبا و شکیل اسمشان را ذکر کنند. ما هدایای شما را در کمترین زمان به دست شما یا خانواده نوزاد تازه متولد شده میرسانیم تا خوشحالیشان کامل شود.

باکس گل کودک هدیه‌ای است که میتوانید به دوستان یا اعضای خانواده خود که به تازگی بچه دار شده‌اند هدیه دهید.

خرید این هدیه معمولاً بلافاصله پس از تولد نوزاد برای والدین ارسال میشود. ایده این باکس گل نوزاد پسر/دختر تبریک تولد به آنها نیست، بلکه استقبال از آن کودک تازه متولد شده در دنیا و کمک به والدین در مهارت‌های جدید فرزندپروری است.

باکس‌های گل کودک انتخابی محبوب برای همه کسانی است که به تازگی در خانواده صاحب فرزند شده‌اند، زیرا یکی از راه‌هایی مناسبی است که شما میتوانید تبریک خود را به آن خانواده به خوبی عرضه دارید.

این باکس‌ها را میتوان حتی بعدها بصورت کتابچه، اسباب بازی، جای لباس و پتو و موارد دیگر استفاده نمود!

مزایای خرید گل برای زایمان پسر

در این بخش، شما می‌توانید به طور ویژه و با اهتمام، گلهای زیبا و مناسبی را برای هدیه دادن به مادران تازه و خانواده‌هایی که در آستانه زایمان هستند، انتخاب نمایید. گل‌های زیبا و تازه با طرح‌ها و رنگ‌های مختلف، آرامش و شادابی به فضای اطراف می‌بخشند و احساس خوش‌آیندی را دریافت کننده آنها افزایش می‌دهد.

انتخاب گل‌های مناسب برای زایمان، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و باعث می‌شود لحظات شیرینی از آغاز زندگی جدید مادر و کودک، به خاطر بماند. گل‌های زایمان می‌توانند به عنوان یک هدیه‌ی شاد و پرمعنا برای مادر و نوزادش به نظر رسانده شوند و به جشن و پیشاپیش خوش‌آمدگویی به کودک جدید کمک کنند. با انتخاب گل‌های مناسب برای زایمان پسر و دختر، لحظات خاصی را برای مادر و خانواده خود به ارمغان خواهید آورد که همیشه در خاطره‌ها باقی خواهد ماند.

نکات خرید باکس گل نوزاد

همه ما قطعا دوست داریم به تناسب هزینه‌ و انرژی و احساسی که برای تهیه هدیه انجام داده‌ایم به همان میزان انرژی مثبت از اهدای هدیه دریافت کنیم.

این احساس زمانی حاصل می‌شود که خرید خود را متناسب با مناسبت موردنظر و سلیقه و جنسیت طرف مقابل انجام دهیم به همین دلیل لازم است که در خرید باکس گل نوزاد چند نکته مهم را رعایت کنیم.

 • توجه به جنسیت نوزاد و انتخاب رنگ گل و باکس با توجه به آن زیرا برخی از رنگ‌ها به عنوان رنگ دخترانه شناخته می‌شوند و استفاده از آن در ترکیب رنگی باکس نوزاد پسر ایده جالبی نخواهد به نظر نمی‌رسد.
 • بهتر است شکل باکس گل مناسبت موردنظر را نشان دهد حالا این شکل برای تولد نوزاد می‌تواند گهواره، کالسکه و مواردی از این قبیل باشد.
 • در انتخاب رنگ و باکس گل باید هماهنگی وجود داشته باشد یعنی اگر باکس گل شما صورتی است از گل‌هایی با این تم رنگ نیز در باکس گل استفاده کنید.
 • علاوه بر رعایت ترکیب رنگی بین باکس و گل باید در انتخاب و به کار بردن تزئینات نیز به تناسب رنگی آن‌ها با باکس و گل و مناسبت موردنظر توجه شود برای مثال در طراحی باکس گل نوزاد پسر که بیشتر از رنگ‌های آبی برای انتخاب باکس و گل استفاده می‌شود بهتر است برای تزئینات از بادکنک یا پاپیون آبی یا یک عروسک کوچک پسرانه یا هر نماد پسرانه دیگری مانند استیکر یک توپ کوچک و … استفاده شود.
 • همچنین کیفیت و تازگی گل‌ها نیز بسیار مهم است چرا که ظاهر گل در صورت تازه نبودن بسیار آشفته به نظر می‌رسد و برای هدیه دادن مناسب نخواهد بود.

مجموعه ما در طراحی باکس گل نوزاد کلیه نکات عنوان شده را رعایت می‌کند و در تلاش است تا با ارائه مشاوره به شما عزیزان در انتخاب باکس گل، خرید شما موردپسند شخص مقابل قرار گیرد و برای مناسبت در نظر گرفته شده شایسته باشد.

قیمت باکس گل نوزاد

قیمت کلیه باکس‌های گل حاصل جمع چندین فاکتور است که تغییر در آن‌ها منجر به کاهش یا افزایش قیمت باکس گل خواهد شد که این فاکتورها عبارتند از:

 • جنس باکس گل که می‌تواند مقوایی، چرمی، فلزی و … باشد.
 • ابعاد باکس گل که به تناسب افزایش آن قیمت باکس گل نیز افزایش خواهد داشت چرا که برای طراحی آن باید از شاخه گل‌های بیشتری نیز استفاده شود و همچنین ساخت باکس در ابعاد بزرگتر هزینه بیشتری می‌طلبد.
 • شکل باکس گل چنانچه دارای طراحی خاصی مانند شکل گهواره باشد قیمت کلی باکس گل را نسبت به استفاده از یک باکس گرد یا مربع ساده تغییر خواهد داد.
 • کیفیت گل‌های به کار رفته در طراحی باکس نیز قیمت کلی باکس گل را تحت تاثیر قرار می‌دهد به طوری که کیفیت بالای گل سبب ماندگاری بیشتر باکس و ایجاد ظاهر زیبا برای آن می‌گردد و به همین دلیل باید مبلغ بیشتری برای خرید باکس گل حاوی گل‌های باکیفیت پرداخت شود.
 • نوع شاخه گل‌های انتخاب شده برای طراحی باکس نیز قیمت‌های متفاوتی در خرید باکس گل را شکل می‌دهد زیرا همه گل‌ها از قیمت یکسانی برخوردار نیستند برای مثال رز ایرانی قیمت پایین‌تری نسبت به رز هلندی دارد.
 • تعداد و نوع تزییناتی که در طراحی باکس گل نیز به کار برده می‌شوند قیمت‌های متفاوتی به آن می‌بخشند مثلا ممکن است در یک باکس از چند پاپیون ساده یا شکوفه استفاده شود که این امر تغییر چندانی در قیمت نهایی باکس گل ایجاد نمی‌کند اما چنانچه در طراحی برخی باکس‌های گل مانند باکس گل نوزاد از عروسک یا در طراحی باکس گل اسکناس از اسکناس استفاده شود هزینه تزئینات نیز به عنوان عامل تعیین قیمت باکس گل محسوب می‌گردد و قیمت آن را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

گیاهان آپارتمانی ایده‌ای دیگر

گیاهان آپارتمانی یک هدیه فوق العاده برای مادر و کودک هستند زیرا مادر میتواند گیاهان را به یاد روز خاص نگه دارد.

گیاهان آپارتمانی، مانند بونسای ، پاچیرا یا سانسوریا، هدایایی دوست داشتنی هستند. با یک گیاه میتوانید تا چندین سال به مادر، فرزند محبوبش را در خاطرش نگه دارید مانند گیاهانی که بالاتر عنوان کردیم.

گزینه دیگری نیز به شما پیشنهاد میکنیم و آن این است که اگر به آن خانواده خیلی نزدیک هستید، خرید یک درخت کوچک برای کاشت در حیاط خانواده ایده بسیار خوبی است. هر چند از قبل با خانواده نوزاد بهتر است مشورت کنید و پیشنهاد کاشت درخت را بدهید.

در پایان

شما با هدیه دادن بعنوان پدر به همسر خود یا به عنوان یک دوست به خانواده نوزاد، خوشحالی خود را بیشتر به آنها نشان میدهید و ما این هدیه را در زمان کمی به مقصد با پیام شما ارسال میکنیم و بدستشان میرسانیم.

برای خرید باکس‌های نوزاد سایت ما را کنکاش کنید و مدل‌های انتخابی خود را به ما در واتساپ اعلام کنید.

همچنین مقاله مفید برگزاری جشن تعیین جنسیت نوزاد را مطالعه کنید.