نمایش دادن همه 3 نتیجه

باکس گل کریر نوزاد Solina

۵۰۰,۰۰۰ تومان

باکس گل نوزاد گهواره | مناسب نوزاد پسر

۴۷۵,۰۰۰ تومان

قدمت سنت خرید هدیه برای نوزاد تازه متولد شده به یونان باستان بازمی‌گردد، جایی که زنان جعبه‌ای گل را به مادر نوزاد تقدیم می‌کردند. آنها این کار را از طرف الهه هرا، که به عنوان حامی مادران نیز شناخته می‌شد، انجام می‌دادند و از آنها در هنگام زایمان محافظت می‌کردند و پس از بچه دار شدن از آنها مراقبت می‌کردند.

در دوران مدرن، مردم ممکن است به جای آن یک هدیه کاربردی تری مانند مواد غذایی یا پوشک نیز ارائه دهند ولی خرید باکس گل نوزاد یا دسته گل نوزاد بهترین گزینه نباشید جزء بهترین موارد برای هدیه دادن است.

کمتر چیزی و خبری در دنیا وجود دارد که بیشتر از اعلام بارداری یا تولد فرزند باعث شادی ما شوند.

طبیعی است که اعضای خانواده، دوستان و آشنایان که از این خبر خوشحال میشوند (حالا چه میخواهد نوزاد تازه متولد شده پسر باشد یا دختر)، بخواهند بهترین تبریک ها و آرزوهای خود را با ارسال گل های زیبای و هدایای به ما نشان دهند.

وقتی پدر مادر، نوزاد جدیدشان را به خانه می آورند، بزرگترین هدیه دنیا را دریافت کرده اند، اما این بدان معنا نیست که شما نمی توانید از صمیم قلب با یک باکس گل، دسته گل با دیزایین های مختلف را تبریک نگویید و بهترین کاری که آنها را بیشتر خوشحال میکند خرید گل حتی یک شاخه است.

شما می توانید گل های معطر از گل رز، داوودی، میخک، زنبق، آلسترومریا و.. را در کنار عروسک های خرسی زیبای ما برای تازه مادر بفرستید و به او از صمیم قلب تبریک بگویید. بهتر و معمول است که برای نوزاد پسر تم آبی و برای نوزاد دختر تم صورتی انتخاب کنید.

همچنین میتوانید نام کودک و مادر را به همکاران ما ارسال کنید تا آنها در کارت زیبا و شکیل اسمشان را ذکر کنند. ما هدایای شما را در کمترین زمان به دست شما یا خانواده نوزاد تازه متولد شده میرسانیم تا خوشحالیشان کامل شود.

باکس گل کودک هدیه ای است که می توانید به دوستان یا اعضای خانواده خود که به تازگی بچه دار شده اند هدیه دهید.

خرید این هدیه معمولاً بلافاصله پس از تولد نوزاد برای والدین ارسال می شود. ایده این باکس گل نوزاد پسر/دختر تبریک تولد به آنها نیست، بلکه استقبال از آن کودک تازه متولد شده در دنیا و کمک به والدین در مهارت های جدید فرزندپروری است.

باکس های گل کودک انتخابی محبوب برای همه کسانی است که به تازگی در خانواده صاحب فرزند شده‌اند، زیرا یکی از راه‌هایی مناسبی است که شما میتوانید تبریک خود را به آن خانواده به خوبی عرضه دارید.

این باکس ها را می توان حتی بعد ها بصورت کتابچه، اسباب بازی، جای لباس و پتو و موارد دیگر استفاده نمود!

گیاهان آپارتمانی ایده ای دیگر

گیاهان آپارتمانی یک هدیه فوق العاده برای مادر و کودک هستند زیرا مادر می تواند گیاهان را به یاد روز خاص نگه دارد.

گیاهان آپارتمانی، مانند بونسای ، پاچیرا یا سانسوریا، هدایایی دوست داشتنی هستند. با یک گیاه میتوانید تا چندین سال به مادر، فرزند محبوبش را در خاطرش نگه دارید مانند گیاهانی که بالاتر عنوان کردیم. گزینه دیگری نیز به شما پیشنهاد میکنیم و آن این است که اگر به آن خانواده خیلی نزدیک هستید، خرید یک درخت کوچک برای کاشت در حیاط خانواده ایده بسیار خوبی است. هر چند از قبل با خانواده نوزاد بهتر است مشورت کنید و پیشنهاد کاشت درخت را بدهید.

در پایان

شما با هدیه دادن بعنوان پدر به همسر خود یا به عنوان یک دوست به خانواده نوزاد، خوشحالی خود را بیشتر به آنها نشان میدهید و ما این هدیه را در زمان کمی به مقصد با پیام شما ارسال میکنیم و بدستشان میرسانیم.

برای خرید باکس های نوزاد سایت ما را کنکاش کنید و مدل های انتخابی خود را به ما در واتساپ اعلام کنید