باکس گل کریر نوزاد Solina

500,000 تومان

باکس گل گهواره ای (آبی)

450,000 تومان

باکس گل گهواره ای (صورتی)

450,000 تومان

کمتر چیزی و خبری در دنیا وجود دارد که بیشتر از اعلام بارداری یا تولد فرزند باعث شادی ما شوند.

طبیعی است که اعضای خانواده، دوستان و آشنایان که از این خبر خوشحال میشوند (حالا چه میخواهد نوزاد تازه متولد شده پسر باشد یا دختر)، بخواهند بهترین تبریک ها و آرزوهای خود را با ارسال گل های زیبای و هدایای به ما نشان دهند.

وقتی پدر مادر، نوزاد جدیدشان را به خانه می آورند، بزرگترین هدیه دنیا را دریافت کرده اند، اما این بدان معنا نیست که شما نمی توانید از صمیم قلب با یک باکس گل، دسته گل با دیزایین های مختلف را تبریک نگویید و بهترین کاری که آنها را بیشتر خوشحال میکند خرید گل حتی یک شاخه است.

شما می توانید گل های معطر از گل رز، داوودی، میخک، زنبق، آلسترومریا و.. را در کنار عروسک های خرسی زیبای ما برای تازه مادر بفرستید و به او از صمیم قلب تبریک بگویید. بهتر و معمول است که برای نوزاد پسر تم آبی و برای نوزاد دختر تم صورتی انتخاب کنید.

همچنین میتوانید نام کودک و مادر را به همکاران ما ارسال کنید تا آنها در کارت زیبا و شکیل اسمشان را ذکر کنند. ما هدایای شما را در کمترین زمان به دست شما یا خانواده نوزاد تازه متولد شده میرسانیم تا خوشحالیشان کامل شود.

گیاهان آپارتمانی ایده ای دیگر

گیاهان آپارتمانی یک هدیه فوق العاده برای مادر و کودک هستند زیرا مادر می تواند گیاهان را به یاد روز خاص نگه دارد.

گیاهان آپارتمانی، مانند بونسای ، پاچیرا یا سانسوریا، هدایایی دوست داشتنی هستند. با یک گیاه میتوانید تا چندین سال به مادر، فرزند محبوبش را در خاطرش نگه دارید مانند گیاهانی که بالاتر عنوان کردیم. گزینه دیگری نیز به شما پیشنهاد میکنیم و آن این است که اگر به آن خانواده خیلی نزدیک هستید، خرید یک درخت کوچک برای کاشت در حیاط خانواده ایده بسیار خوبی است. هر چند از قبل با خانواده نوزاد بهتر است مشورت کنید و پیشنهاد کاشت درخت را بدهید.

در پایان

شما با هدیه دادن بعنوان پدر به همسر خود یا به عنوان یک دوست به خانواده نوزاد، خوشحالی خود را بیشتر به آنها نشان میدهید و ما این هدیه را در زمان کمی به مقصد با پیام شما ارسال میکنیم و بدستشان میرسانیم.

برای خرید باکس های نوزاد سایت ما را کنکاش کنید و مدل های انتخابی خود را به ما در واتساپ اعلام کنید