باکس ولنتاین فلزی Marlboro

730,000 تومان

باکس ولنتاین Verona

1,450,000 تومان

باکس ولنتاین گاردن

550,000 تومان

باکس ولنتاین نوتلا

1,450,000 تومان

باکس ولنتاین Romance

480,000 تومان

باکس ولنتاین FORYOU

480,000 تومان

باکس ولنتاین mars

700,000 تومان

باکس ولنتاین آس

550,000 تومان

باکس ولنتاین kitkat

550,000 تومان

پک ولنتاین عروسک روس

1,450,000 تومان

پک ولنتاین I LOVE U

840,000 تومان

رُز روز ولنتاین بهترین هدیه ولنتاین 1401 است!

چه به دنبال یک گل رز قرمز کلاسیک باشید، چه به دنبال یک دسته گل ترکیبی با گل رز و چه به دنبال یک گل رز صورتی خوش رنگ. با فروشگاه گل هلند به راحتی می توانید گل ها را برای تحویل در روز ولنتاین در عرض چند دقیقه سفارش دهید.

تنها کافی است انتخاب خود را انجام دهید، گل رز مناسب برای تحویل را انتخاب کنید و یک پیام خوش رنگ و لعاب را برای بنویسید تا برای شما نوشته شود تا بهمراه گل ارسال گردد.

اگر امروز به گل نیاز دارید با پشتیبانی وبسایت ما در واتساپ مکاتبه کنید. چه برای امروز باشد و چه برای روز ولنتاین، با ارسال رایگان ما به محل کار، خانه یا.. مطمئنا در تاریخ مقرر خود، آن را تقدیم عزیزتان می کنید.

گل سفارش داده شما در روز ولنتاین در یک باکس و جعبه هدیه تحویل داده می شود که در آن امکان افزودن شکلات یا خرس عروسکی میباشد.

روز ولنتاین با تمام فضای رمانتیکش در تقویم شمسی مصادف با 25 بهمن ماه و در تقویم میلادی مصادف با 14 فوریه است. شاید تعجب کنید که چرا قرمز همه جا است: در مطبوعات، تبلیغات، مجله، وب سایت، حمل و نقل، تلویزیون و حتی در گل فروشی مورد علاقه شما!
قرمز رنگی قوی است که نشان دهنده میل، اشتیاق و عشق است. با زیبایی غیرقابل انکار آن، آن را برای اکثر مواقع به ویژه برای روز ولنتاین به گزینه ای عالی تبدیل می کند. بر خلاف رنگ های دیگر، قرمز در همه جای طبیعت وجود دارد، چه معدنی، چه گل و چه الهی.

تاریخچه گل سرخ

گل رز حدود 30 میلیون سال است که روی زمین وجود دارد. همه تمدن ها از یونانی ها، رومی ها، ایرانی ها تا دوران معاصر ما به این گل به دلیل زیبایی، رنگ ها و عطر آن علاقه نشان داده اند. گل رز گلی است که برای 90 درصد مردم به عنوان گل مورد علاقه آنها روی آن قرار می گیرد.
چه ترکیبی بهتر از گل رز قرمز برای نشان دادن اشتیاق و عشق. شما هرگز با یک دسته گل رز قرمز برای نشان دادن عشق خود اشتباه نخواهید کرد.

با گل رز قرمز، برای گفتن “دوستت دارم” به کلمات بیشتری نیاز ندارید. هیچ راهی بهتر از یک دسته گل رز قرمز برای ابراز احساسات وجود ندارد.
رز قرمز مطمئناً زیباترین در بین همه رزها است.

بهترین گل رز برای روز ولنتاین چیست؟

هر رزی بهترین هدیه برای روز ولنتاین است از رز قرمز کلاسیک گرفته تا رز بنفش مدرن و رز صورتی همیشه محبوب.
با یک گل رز که نشان دهنده عشق است، ارسال یک گل رز در تاریخ 25 بهمن بهترین انتخاب است. در اینجا چند مورد از موارد مورد علاقه ما و اینکه چرا فکر می کنیم آن ها بهترین هدیه گل رز خواهند بود، آورده شده است.
  • گل رز قرمز ولنتاین: نماد گل سنتی عشق و محبت است. دسته گل روز ولنتاین رز قرمز یک هدیه عالی برای ارسال به کسی است که اخیراً برای اولین بار به او گفتید “دوستت دارم”.
  • رز بنفش ولنتاین: رز بنفش نمادی از سحر و جادو است، کلمه ای عالی برای احساساتی که به تازگی برای کسی به وجود آمده است.آن احساسات جادویی اولین قرار ملاقات و اولین بوسه شما را می توان به زیبایی در تحویل گل رز بنفش در روز ولنتاین پیچید.
  • رز سفید ولنتاین: رز سفید نمادی از مراسم عروسی است، بنابراین این رز بهترین هدیه برای فرستادن سالی است که نامزد شده اید. با یک پیام و متن زیبا که به آن اضافه میکنید این زیبایی را بیشتر کنید
  • رز صورتی ولنتاین: رز صورتی رمانتیک است، اما نه به اندازه رز قرمز. برای ابراز محبت گل رز صورتی یک انتخاب هدیه جذاب ولنتاین برای یک عشق قدیمی است. گل رز صورتی را می توانید با دیگر گل ها از جمله زنبق یا ارکیده انتخاب کنید تا یک دسته گل رز لاکچری داشته باشید.