نمایش 1–15 از 32 نتیجه

باکس ولنتاین FORYOU

۵۷۰,۰۰۰ تومان

باکس ولنتاین kitkat

۶۶۰,۰۰۰ تومان

باکس ولنتاین mars

۸۴۰,۰۰۰ تومان

باکس ولنتاین Romance

۵۷۰,۰۰۰ تومان

ولنتاین

روز عشق یادآور روز دوست داشتن و عشق است اما چیزی که در این روز حائز اهمیت است، این است که بدانیم ولنتاین چه روزی است؟! این به آن دلیل است که از هم اکنون برای خرید هدیه و تشکر از کسی که عاشقش هستید، به خاطر همراهی در تمام سال‌ها قدردانی کنید.

در کشورمان ایران و سرتاسر دنیا، همه نگاه‌ها معطوف به یک روز است و آن روز، روزی نیست جز روز عاشقان و عشق که به روز ولنتاین (Valentine’s Day) معروف است.

این روز، با شکوهترین روز برای ابراز عشق (love) به هر کسی است که دوستش دارید و این روز پیر و جوان و کوچک و بزرگ نمیشناسد.

عشق به فرزند، عشق به مادر، به پدر، خواهر به برادر و برعکس همه این‌ها سمبلی از عشق در این روز زیبا است.

درکل عاشقان بی‌صبرانه منتظر این روز زیبای ولنتاین هستند و دوست دارند با تهیه ی هدیه ای هر چند جزئی و ناقابل، اما بیادماندنی، به عشق خود یادآور شوند که همچنان و همیشه دوستش دارند و به یادشان هستند.

رسومات ولنتاین

روز ولنتاین نیز مانند روزهای خاص دیگر مراسم و آیین خاص خودش را دارد.

این مراسم در هر جای دنیا ممکن است با هم متفاوت باشد، اما معمولاً خرید گل بهمراه شکلات جعبه‌ای با یک عروسک کوچک خرسی برای کسی که دوستش دارید، جزو الزامات یا به تعبیر دیگری سمبل و رسوم این روز است.

رُز روز ولنتاین بهترین هدیه ولنتاین 1401 است!

چه به دنبال یک گل رز قرمز کلاسیک باشید، چه به دنبال یک دسته گل ترکیبی با گل رز و چه به دنبال یک گل رز صورتی خوش رنگ. با فروشگاه گل هلند به‌راحتی می‌توانید گل‌ها را برای تحویل در روز ولنتاین در عرض چند دقیقه سفارش دهید.

تنها کافی است انتخاب خود را انجام دهید، گل رز مناسب برای تحویل را انتخاب کنید و یک پیام خوش رنگ و لعاب را برای بنویسید تا برای شما نوشته شود تا بهمراه گل ارسال گردد.

اگر امروز به گل نیاز دارید با پشتیبانی وبسایت ما در واتساپ مکاتبه کنید. چه برای امروز باشد و چه برای روز ولنتاین، با ارسال رایگان ما به محل کار، خانه یا.. مطمئنا در تاریخ مقرر خود، آن را تقدیم عزیزتان می‌کنید.

گل سفارش داده شما در روز ولنتاین در یک باکس و جعبه هدیه تحویل داده میشود که در آن امکان افزودن شکلات یا خرس عروسکی میباشد.

روز ولنتاین با تمام فضای رمانتیکش در تقویم شمسی مصادف با 25 بهمن ماه و در تقویم میلادی مصادف با 14 فوریه است. شاید تعجب کنید که چرا قرمز همه جا است: در مطبوعات، تبلیغات، مجله، وب سایت، حمل و نقل، تلویزیون و حتی در گل فروشی مورد علاقه شما!

قرمز رنگی قوی است که نشان دهنده میل، اشتیاق و عشق است. با زیبایی غیرقابل انکار آن، آن را برای اکثر مواقع به ویژه برای روز ولنتاین به گزینه ای عالی تبدیل می‌کند. بر خلاف رنگ‌های دیگر، قرمز در همه جای طبیعت وجود دارد، چه معدنی، چه گل و چه الهی.

تاریخچه گل سرخ

گل رز حدود 30 میلیون سال است که روی زمین وجود دارد. همه تمدن‌ها از یونانی‌‌ها، رومی‌ها، ایرانی‌ها تا دوران معاصر ما به این گل به دلیل زیبایی، رنگ‌ها و عطر آن علاقه نشان داده اند.

گل رز گلی است که برای 90 درصد مردم به عنوان گل مورد علاقه آنها روی آن قرار می‌گیرد. چه ترکیبی بهتر از گل رز قرمز برای نشان دادن اشتیاق و عشق. شما هرگز با یک دسته گل رز قرمز برای نشان دادن عشق خود اشتباه نخواهید کرد.

با گل رز قرمز، برای گفتن “دوستت دارم” به کلمات بیشتری نیاز ندارید. هیچ راهی بهتر از یک دسته گل رز قرمز برای ابراز احساسات وجود ندارد.

رز قرمز مطمئناً زیباترین در بین همه رزها است.

بهترین گل رز برای روز ولنتاین چیست؟

هر رزی بهترین هدیه برای روز ولنتاین است از رز قرمز کلاسیک گرفته تا رز بنفش مدرن و رز صورتی همیشه محبوب.
با یک گل رز که نشان دهنده عشق است، ارسال یک گل رز در تاریخ 25 بهمن بهترین انتخاب است. در اینجا چند مورد از موارد مورد علاقه ما و اینکه چرا فکر می‌کنیم آن‌ها بهترین هدیه گل رز خواهند بود، آورده شده است.
  • گل رز قرمز ولنتاین: نماد گل سنتی عشق و محبت است. دسته گل روز ولنتاین رز قرمز یک هدیه عالی برای ارسال به کسی است که اخیراً برای اولین بار به او گفتید “دوستت دارم”.
  • رز بنفش ولنتاین: رز بنفش نمادی از سحر و جادو است، کلمه ای عالی برای احساساتی که به تازگی برای کسی به وجود آمده است.آن احساسات جادویی اولین قرار ملاقات و اولین بوسه شما را می‌توان به زیبایی در تحویل گل رز بنفش در روز ولنتاین پیچید.
  • رز سفید ولنتاین: رز سفید نمادی از مراسم عروسی است، بنابراین این رز بهترین هدیه برای فرستادن سالی است که نامزد شده اید. با یک پیام و متن زیبا که به آن اضافه میکنید این زیبایی را بیشتر کنید
  • رز صورتی ولنتاین: رز صورتی رمانتیک است، اما نه به اندازه رز قرمز. برای ابراز محبت گل رز صورتی یک انتخاب هدیه جذاب ولنتاین برای یک عشق قدیمی است. گل رز صورتی را می‌توانید با دیگر گل‌ها از جمله زنبق یا ارکیده انتخاب کنید تا یک دسته گل رز لاکچری داشته باشید.