نمایش 1–15 از 263 نتیجه

پایه گل ترحیم – مدل G17

۴,۹۵۰,۰۰۰ تومان

پایه گل ختم گرد – کد G14

۴,۳۰۰,۰۰۰ تومان

تاج گل ختم گرد – کد G19

۴,۱۰۰,۰۰۰ تومان

باکس گل فانتزی Valentina

۱,۵۶۰,۰۰۰ تومان

دسته گل رز – مدل Margaret

۱,۴۳۰,۰۰۰ تومان

باکس گل چرمی رز باربارا

۹۶۰,۰۰۰ تومان

فروشگاه اینترنتی گل و گیاه در تهران گل هلند

یک سایت پر از گل‌ها و اطلاعات مفید آنها

در این فکر هستید که چه چیزی را برای هم کار خود بفرستید تا به او به خاطر ترفیعش تبریک بگوید؟ میخواهید بهترین دوست خود را خوشحال کنید؟ یا فقط میخواهید بدانید که گل مناسب برای شما چیست؟ شما در جای مناسبی هستید. انتخاب گل آرایی یا هدیه گاهی اوقات میتواند کار دلهره آور یا چالش برانگیز باشد. سوالات زیادی میتواند به ذهن خطور کند.

آیا باید یک گیاه سبز یا یک گل آرایی ارسال کنید؟ چه نوع گل‌هایی را باید انتخاب کنید؟ آیا گل‌ها فقط برای روز ولنتاین هستند؟ آداب گل آرایی مناسب برای مراسم تدفین چیست؟ هیچ ترسی نداشته باشید. فقط کافی است به محصولات ما سر بزنید یا وبلاگ گل هلند ما را با مطالب گوناگون مطالعه فرمایید تا به تمام سوالات خود پاسخ دهید.

فروشگاه اینترنتی گل و گیاه در تهران

فروشگاه اینترنتی گل و گیاه در تهران

شاید همیشه کنجکاو بوده باشید که میخک‌های صورتی چه معنایی دارند و چه تفاوتی با میخک‌های قرمز دارند. شاید به این فکر کنید که برای دوستتان باکس گل رز با رنگ صورتی بفرستید و در مورد معنی آن کنجکاو باشید. تنها کافی است صفحات مد نظر خود را بررسی کنید تا تمام اطلاعات مورد نظر خود را به دست آورید.

میخواهید گل‌ها و گیاهان خود را تا حد امکان سرحال و سرززنده نگه دارید؟
نگاهی به وبلاگ گل هلند (فروشگاه اینترنتی گل و گیاه در تهران) بیاندازید تا نکات خوبی در مورد چگونگی طولانی کردن عمر انواع گل‌ها و گیاهان به دست آورید و وقتی گل‌های شما در نهایت پژمرده میشوند، ما ایده‌های هنری خوبی در بخش دکوراسیون با گل‌ها داریم.

گیاهان و گل‌های زیبا

با باکس‌های گل و دسته گل‌های ما، فضای خانه خود را به یک محل رنگارنگ تبدیل کنید. آنها بهترین راه برای افزودن آرامش به هر فضایی هستند، چه در داخل و چه در بیرون. از بین شکل‌ها و چیدمان‌های مختلف یکی انتخاب کنید..

مجموعه عظیمی از جعبه‌ها و باکس‌های گل، دسته‌ گل‌ها و.. را در اشکال، اندازه‌ها و رنگ‌های گوناگون پیدا کرده و با توجه به نیازهای خود در گل هلند (فروشگاه اینترنتی گل و گیاه در تهران) سفارش دهید.

محصولات از پیش طراحی شده ما را انتخاب کنید یا با طراحی چیدمان شخصی خود از ابتدا خلاقیت به خرج دهید..

وقتی به دنبال هدیه ای عالی هستید، چه برای یک دوست یا یکی از اعضای خانواده و یا حتی خودتان، هیچ چیز با لذت دریافت گل قابل مقایسه نیست. گل یکی از محبوب‌ترین هدایایی است که در تاریخ داده میشود و قرن‌هاست که وجود داشته است.

اگر به دنبال آن دسته گل عالی برای سورپرایز کردن عزیزانتان هستید، ما طیف وسیعی از گل‌ها را برای شما آماده کرده ایم. در فروشگاه اینترنتی گل و گیاه در تهران با خیال راحت سفارش دهید.

ما یک تجارت قدیمی هستیم که بیش از 20 سال است که در صنعت گل و گیاه فعالیت میکنیم. با تجربه و مهارت‌های خود، می‌توانیم به شما کمک کنیم تا گل‌های عالی را پیدا کنید که آنها برای همیشه دوست خواهند داشت و آن‌ها را گرامی می‌دارند. ما باکس گل و دسته گل‌هایی را ارائه میدهیم، میتوانید در خانه یا محل کارتان به شما رایگان (فعلا در محدوده شهر تهران) تحویل دهیم.

اگر اقدام به تحویل کنید و کسی در خانه نباشد چه؟

ما هر وضعیت تحویل را به صورت جداگانه ارزیابی میکنیم. اگر محل تحویل جوری باشد تا گل در سایه و دور از عوامل خرابی باشد، آن را آنجا رها میکنیم و یک تماس تلفنی با گیرنده برقرار میکنیم.
اگر ما نتوانیم آن را در آن محل قرار داده و ترک کنیم، گام بعدی ما این است که سعی کنیم آن را با یک همسایه تحویل دهیم و در آخر ما از آنها میخواهیم که با ما تماس بگیرند تا تاریخ سفارش تحویلی جدیدی را بدهند یا ممکن است.

چطور گل‌هایم را بیشتر دوام بیاورم؟

بهترین راه برای تازه نگه داشتن گلها این است که همیشه سطح آب ظرف را تا حد ممکن پر نگه دارید. گلها نه تنها از انتهای ساقه، بلکه از کناره‌های خود ساقه نیز آب میگیرند. دسته گل خود را در یک مکان خنک در خانه، دور از نور مستقیم خورشید یا وسایل الکترونیکی و لوازمی که گرما تولید میکنند، نگهدارید.

گل‌های شما از کجا می‌آیند؟

گل هلند (فروشگاه اینترنتی گل و گیاه در تهران) گلهای خود را از گلخانه‌های واقع در اطراف تهران تهیه کرده. این شامل تمام شاخه گلهای بریده و ِگیاهان طبیعی آپارتمانی است.

اگر سفارشم برای تحویل به بیمارستان باشد چه؟

ارسال گل به یک بیمارستان قطعا میتواند روز فرد بیمار را شاد کند. اگر گیرنده شما بیمار است، ما در گل هلند (با دریافت مبلغی ناچیز) آن را به ایستگاه پرستاری یا میز پذیرش تحویل داده میدهیم. اگر بیمار در آی سی یو باشد، ممکن است گلها اجازه ورود به اتاق را نداشته باشند، دراین مواقع ما پیشنهاد میکنیم تا زمانی که بیمار به یک اتاق معمولی منتقل نشده است، ارسال آن را عقب‌تر بیندازید.

اگر گیرنده شما کارمند بیمارستان است، بهتر است که هنگام سفارش با استفاده از بخش دستورالعمل‌های ویژه در حین تسویه حساب به ما اطلاع دهید یا میتوانید از صفحه تماس با ما استفاده کنید و با پشتیبانی ما تماس بگیرید. ما میتوانیم شما را به خوبی راهنمایی کنیم.