نمایش دادن همه 8 نتیجه

باکس کیک-گل لاکچری پاتریشیا

۶۵۰,۰۰۰ تومان

کیک باکس سینتیا

۱,۸۵۰,۰۰۰ تومان

کیک باکس پولکی زرد رزیتا

۱,۶۵۰,۰۰۰ تومان

کیک باکس گل ابری گلوریا

۷۲۰,۰۰۰ تومان۸۵۰,۰۰۰ تومان

کیک باکس Telma

۱,۹۵۰,۰۰۰ تومان

تبریک تولد با باکس گل و کیک | خرید آنلاین

هیچ چیز بهتر از یک گل زیبا یا یک دسته گل نمی تواند احساسات ما را به شیوه ای موثر منتقل کند. گل ها راهی بسیار عالی برای شاد کردن روز دیگران و ابراز احساسات عاشقانه، تبریک یا تسلیت ما هستند.

اگرچه گل‌ها تقریباً برای هر مناسبتی مناسب هستند، اما وقتی با افزودنی‌ها و موارد دیگری مانند کیک، شکلات و بالن بادکنک همراه شوند، معنی‌دارتر می‌شوند.

این صفحه به کادوهایی که شامل کیک تولد و دسته گل هستند اختصاص داده شده است.

گل با کیک بهترین هدیه برای همه مناسبت ها مانند: تولدها، سالگردها، آرزوی خیر برای کسی، عذرخواهی یا فقط برای خوشحال کردن یک فرد است.

سهولت در خرید گل و کیک

مردم اغلب برای خرید یک گل (مانند باکس گل، دسته گل، سبد گل و..) وارد یک گل فروشی می شوند و اگر بخواهند گل خود را با کیک ترکیب کنند، پس از آنجا به دنبال یک شیرینی فروشی خوب می گردند. به طور خلاصه، برای ایجاد یک ترکیب جذاب و منحصر به فرد از گل و کیک، دردسر زیادی را بکشند.

اگر تصمیم گرفته اید که برای ترکیب باکس گل و کیک اقدام به خرید کنید در سایت goleholland.com ما چنین دردسرهایی را برای شما تا حد زیادی کاهش داده ایم. می‌توانید گل‌های زرد یا قرمز، گل رز، داوودی ،آلسترومریا یا ارکیده با یک کیک شکلاتی، وانیلی یا توت‌فرنگی خوشمزه را انتخاب کنید تا ما به سرعت آنرا رایگان ارسال نماییم.

کیک با انواع دیزاین گل

بله شما میتوانید با GOLEHOLLAND.com، از تحویل آنلاین کیک و گل در درب منزل خود با ارسال رایگان مطمئن باشید. با ما نه تنها می توانید کیک تولد و گل را به صورت آنلاین خریداری کنید، بلکه می توانید باکس گل، دسته گل، رز جاودان و انواع گل با دیزاین های مختلف برای سالگرد و انواع مراسم خود با کیک را نیز انتخاب کنید.

هدیه ای مناسب همه مراسم ها

ترکیب گل و کیک را همچنین می توانید در مناسبت های مختلفی مانند روز ولنتاین، روز مادر یا در مراسم های دیگری مانند اعیاد باستانی و مذهبی و شب یلدا تهیه کنید.

هدیه گل و کیک مطمئناً واکنش های احساسی بسیار مثبتی را در پی خواهند داشت.

چه گل هایی برای تولد بهتر است؟

هر گونه گل آرایی تضمینی برای لبخند زدن عزیزانتان در روز تولدشان است. با این حال، برخی از گل هایی که ما پیشنهاد میدهیم برای تولد شامل گل رز، گل آفتابگردان، نیلوفر، لاله و هر گلی در این بین است.

چه رنگی از گل رز را برای تولد انتخاب کنیم؟

وقتی صحبت از گل رز برای تولد به میان می آید بهتر است بدانید که گل رز مورد علاقه بسیاری از افراد برای تولد گل رز بنفش، زرد، سفید، صورتی و قرمز است.

گل های تولد برای هر ماه چیست؟

بیشتر افراد مبدانند که هر ماه تولدی گل مخصوص به خود را دارد که ما نام آن گل ها را در ادامه ذکر میکنیم. فروردین ماه: گل بابونه، اردیبهشت: زنبق، خرداد: گل رز، تیر: دلفینیوم (زبان‌پس‌قفا)، مرداد: گلایل، شهریور: مینا (ستاره ای)، مهر: گل همیشه بهار، آبان: گل های داوودی، آذر: نرگس، دی: میخک، بهمن: بنفشه و اسفند: گل نرگس

آیا گل هدیه خوبی برای تولد است؟

البته! تولد خود را خاص کنید و دسته گل مورد علاقه خود را چه گل آفتابگردان، چه گل رز، لاله یا نیلوفر برایکسی که روز تولدش است، ارسال کنید. دریافت گل، تولد آن ها را بسیار خاص تر می کند.