نمایش دادن همه 10 نتیجه

کیک تولد و باکس گل – مدل Rosita

۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان

باکس گل با کیک – مدل Gloria

۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان

باکس گل با کیک – مدل Victoria

۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان

باکس گل و کیک مدل برندا

۲,۲۰۰,۰۰۰ تومان

کیک و باکس گل – مدل Telma

۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان

کیک باکس و گل سینتیا

۲,۳۰۰,۰۰۰ تومان

تبریک با باکس گل و کیک تولد | خرید آنلاین

هیچ چیز بهتر از یک گل زیبا یا یک دسته گل نمیتواند احساسات ما را به شیوه‌ای موثر منتقل کند. گلها راهی بسیار عالی برای شاد کردن روز دیگران و ابراز احساسات عاشقانه، تبریک یا تسلیت ما هستند.

اگرچه گل‌ها تقریباً برای هر مناسبتی مناسب هستند، اما وقتی با افزودنی‌ها و موارد دیگری مانند کیک، شکلات و بالن بادکنک همراه شوند، معنی‌دارتر می‌شوند.

این صفحه به کادوهایی که شامل گل با کیک تولد و دسته گل هستند اختصاص داده شده است.

گل با کیک بهترین هدیه برای همه مناسبت‌ها مانند: تولدها، سالگردها، آرزوی خیر برای کسی، عذرخواهی یا فقط برای خوشحال کردن یک فرد است.

سهولت در خرید گل با کیک

مردم اغلب برای خرید یک گل (مانند باکس گل، دسته گل، سبد گل و..) وارد یک گل فروشی میشوند و اگر بخواهند گل خود را با کیک ترکیب کنند، پس از آنجا به دنبال یک شیرینی فروشی خوب میگردند. به طور خلاصه، برای ایجاد یک ترکیب جذاب و منحصر به فرد از گل با کیک، دردسر زیادی را بکشند.

اگر تصمیم گرفته‌اید که برای ترکیب باکس گل با کیک اقدام به خرید کنید در سایت goleholland.com ما چنین دردسرهایی را برای شما تا حد زیادی کاهش داده‌ایم. می‌توانید گل‌های زرد یا قرمز، گل رز، داوودی ،آلسترومریا یا ارکیده با یک کیک شکلاتی، وانیلی یا توت‌فرنگی خوشمزه را انتخاب کنید تا ما به سرعت آنرا رایگان ارسال نماییم.

کیک با انواع دیزاین گل

بله شما میتوانید با GOLEHOLLAND.com، از تحویل آنلاین کیک با گل در درب منزل خود با ارسال رایگان مطمئن باشید. با ما نه تنها میتوانید کیک تولد با گل را به صورت آنلاین خریداری کنید، بلکه میتوانید باکس گل، دسته گل، رز جاودان و انواع گل با دیزاین‌های مختلف برای سالگرد و انواع مراسم خود با کیک را نیز انتخاب کنید.

هدیه‌ای مناسب همه مراسم‌ها

ترکیب گل و کیک را همچنین میتوانید در مناسبت‌های مختلفی مانند روز ولنتاین، روز مادر یا در مراسم‌های دیگری مانند اعیاد باستانی و مذهبی و شب یلدا تهیه کنید.

هدیه گل و کیک مطمئناً واکنش‌های احساسی بسیار مثبتی را در پی خواهند داشت.

چه گلهایی برای تولد بهتر است؟

هر گونه گل آرایی تضمینی برای لبخند زدن عزیزانتان در روز تولدشان است. با این حال، برخی از گلهایی که ما پیشنهاد میدهیم برای تولد شامل گل رز، گل آفتابگردان، نیلوفر، لاله و هر گلی در این بین است.

چه رنگی از گل رز را برای تولد انتخاب کنیم؟

وقتی صحبت از گل رز برای تولد به میان می‌آید بهتر است بدانید که گل رز مورد علاقه بسیاری از افراد برای تولد گل رز بنفش، زرد، سفید، صورتی و قرمز است.

گلهای تولد برای هر ماه چیست؟

بیشتر افراد مبدانند که هر ماه تولدی گل مخصوص به خود را دارد که ما نام آن گلها را در ادامه ذکر میکنیم. فروردین ماه: گل بابونه، اردیبهشت: زنبق، خرداد: گل رز، تیر: دلفینیوم (زبان‌پس‌قفا)، مرداد: گلایل، شهریور: مینا (ستاره‌ای)، مهر: گل همیشه بهار، آبان: گلهای داوودی، آذر: نرگس، دی: میخک، بهمن: بنفشه و اسفند: گل نرگس

آیا گل هدیه خوبی برای تولد است؟

البته! تولد خود را خاص کنید و دسته گل مورد علاقه خود را چه گل آفتابگردان، چه گل رز، لاله یا نیلوفر برایکسی که روز تولدش است، ارسال کنید. دریافت گل، تولد آنها را بسیار خاص‌تر میکند.