نمایش دادن همه 14 نتیجه

باکس گل مصنوعی نوزاد – مدل Madelyn

۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان

باکس گل مصنوعی عروسک روس

۹۰۰,۰۰۰ تومان

کریر نوزاد با گل مصنوعی

۱,۰۲۰,۰۰۰ تومان

گل مصنوعی جام طلایی ژانت

۱,۹۲۰,۰۰۰ تومان

گلدان طلایی گل مصنوعی تَرَک

۱,۰۸۰,۰۰۰ تومان

گل‌های مصنوعی

استفاده از گل‌های مصنوعی راهی آسان برای آوردن رنگ ماندگار به خانه و باغ شماست. این کار باعث میشود که گل‌های تازه و شاداب را در اطراف خانه خود داشته باشید، زیرا هیچ گونه آبیاری، تغذیه و حتی مرگ وجود ندارد.

برای فضاهای باز مانند حیاط‌ها، بالکن‌ها و رواق‌ها، گل‌های فضای باز ما رنگ‌های پر جنب و جوش و فوری ارائه میدهند. آن‌ها را با گیاهان لوله‌ای یا فضای باز برای یک تغییر کلی پر کنید.

ما همچنین طیف وسیعی از گل‌های مصنوعی برای قبرها، برای روشن کردن و زیباسازی در طول سال داریم.

به خانه یا محل کارتان رنگ بدهید، هدیه‌ای ماندگار بدهید یا روز بزرگ خود را با گل‌های مصنوعی عروسی حفظ کنید.

گل‌های مصنوعی ما به صورت انفرادی و عاشقانه ساخته شده‌اند تا به طرز شگفت انگیزی ساقه‌های مصنوعی، دسته گل‌ها، بوته‌ها و ارکیده‌هایی که میتوانند تا ابد دوام بیاورند را برای شما به ارمغان بیاورند.

گیاهان مصنوعی و گل‌ها قبلا از پلاستیک‌های سخت، براق و سفت ساخته میشدند که بسادگی میشد فهمید مصنوعی هستند اما تکنولوژی‌های تولیدی در ده سال گذشته راه درازی را طی کرده‌اند و حالا تشخیص گل‌های مصنوعی از گل‌های مصنوعی تقریبا غیرممکن شده است.

طیف وسیعی از گل‌های مصنوعی ما با دقت انتخاب شده‌اند تا اطمینان حاصل شود که آن‌ها با ظاهر و بافت واقعی مطابقت دارند.

این گل‌های مصنوعی بر خلاف خواهر و برادر طبیعی خود، آزمون زمان را پشت سر خواهند گذاشت.

چگونگی تمیز کردن گل‌های مصنوعی

هنگامی که بیرون از خانه هستید، مادر از گرد و غبار و کثیفی که میتواند در داخل خانه ایجاد شود، مراقبت میکند. با این حال اگر نیاز به تمیز کردن سریع آن‌ها دارید، توصیه میکنیم از یک پارچه خشک برای پاک کردن هر گونه کثیفی استفاده کنید، یا به جای آن میتوانید اسپری‌های تمیز کننده گل مصنوعی را به راحتی به صورت آنلاین تهیه کنید که گل‌های شما را تمیز کند.

دلایل خرید گل مصنوعی

کیفیت
گل‌های مصنوعی مدرن فوق العاده واقع گرایانه هستند و محدوده ما دست کاری شده است تا اطمینان حاصل شود که هر کدام از آن‌ها شباهت زیادی به همزاد طبیعی خود دارند.

قیمت
گل‌های مصنوعی واقعی میتوانند در ظاهر گران قیمت به نظر برسند اما در مجموع بسیار ارزان‌تر تمام میشوند.

برای مثال یک دسته گل در نظر بگیرید. اگر هر ماه یک دسته جدید از سوپرمارکت محلی را به قیمت ۱۰ دلار خریداری کنید، در یک سال ۱۲۰ دلار هزینه کرده‌اید. یک آرایش مصنوعی ویژه ممکن است بین ۶۰ تا ۱۰۰ دلار هزینه داشته باشد اما سال به سال بدون جایگزین، آب یا هر گونه شکوفه پژمرده دوام می‌آورد.

آلرژی‌ها
حدود ۱۸ میلیون مبتلا به تب یونجه در جهان وجود دارد. اما با گل‌های مصنوعی میتوانید این مشکل را نداشته باشید. شکوفه‌های ما یک راه بدون دردسر برای داشتن رنگ‌های زیبا در داخل و اطراف خانه بدون خطر را ارائه میدهند.

طول عمر
گل‌هایی مانند ارکیده و به خصوص ساقه‌های بریده و دسته گل، معمولا طول عمر نسبتا کوتاهی در اغلب خانه‌های مردم دارند. چه با شرایط اشتباه و غلط نگهداری شوند، چه کمبود آب یا رطوبت، دیدن گل‌های پژمرده که روی میز ناهارخوری نشسته‌اند، ناراحت کننده است.

از سوی دیگر گل‌های بیرونی اغلب نیاز به تعویض در هر سال همراه با نگهداری منظم دارند.

گل‌های مصنوعی میتوانند فضای شما را برای سال‌ها بدون هیچ دغدغه‌ای روشن کنند که ما را به نقطه بعدی میرساند…

نگهداری
بطری اسپری را کنار بگذارید! گل‌های مصنوعی نیازی به تغذیه، آبیاری، یا مراقبت مداوم عمومی ندارند. تنها چیزی که برای تمیز نگه داشتن آن‌ها پیشنهاد میکنیم، گرد و غبار یا پاک کردن گاه به گاه آن‌ها است.