گیاه پاچیرا (درخت پول)

۴۶۰,۰۰۰ تومان

بنسای درخت قهوه

۵۰۰,۰۰۰ تومان

بونسای کاج نانا

تماس بگیرید

بونسای کاج رونده

تماس بگیرید

بونسای یک درختچه مینیاتوری است که معمولاً در ژاپن می روید.

قرن هاست که از این گیاهان در باغبانی سنتی برای ایجاد درختان مینیاتوری استفاده می شود. آنها اغلب توسط علاقه مندان آنها با دقت و حوصله زیاد مراقبت می شوند و به تدریج شکل آنها را به شکلی زیبا و دلپذیر در می آورند.

بونسای یک کلمه ژاپنی است که به معنای “کاشت سینی وار” است. این گیاهان در یک محیط مصنوعی درست مانند تراریوم رشد خواهند کرد، با این تفاوت که این گیاهان در گلدان نگهداری می شوند.

بونسای در حال یافتن راه خود به خانه های بیشتری در سراسر جهان است و ما فقط در مورد گیاه خانگی سنتی ژاپنی صحبت نمی کنیم

– اگرچه این یکی از تخصص های ما است!

ما طیف گسترده ای از درختان بونسای، از سنتی تا خلاقانه و از کوچک تا بزرگ را ارائه می دهیم. با بونسای های خانگی کمی از شرق را به غرب خود بیاورید.

بونسای سنت ژاپنی برای پرورش درختان و درختچه های کوچک در ظروف است. گیاهان برای قرن ها بخشی جدایی ناپذیر از فرهنگ شرق بوده اند.

یک هنر زیبا و جاودانه، بونسای یک درختچه مینیاتوری زنده است که در ظرف یا سینی کم عمق رشد می کند. بونسای برای قرن ها به عنوان گیاهان تزئینی در باغ های چینی و ژاپنی وجود داشته است.

کلمه بونسای به معنای واقعی کلمه به معنای “گیاهی است که در یک ظرف رشد می کند”.

بونسای معمولی حدود یک فوت ارتفاع دارد و شکل آن شبیه یک درخت طبیعی است.

این درختچه های مینیاتوری فقط یک گیاه معمولی نیستند. آنها یک بونسای سنتی ژاپنی هستند، یک شکل هنری که قدمت آن به قرن ها قبل می رسد.

این گیاهان ریز و زیبا رشد کرده اند تا نمادی از هماهنگی بین طبیعت و انسانیت باشند.

این گیاهان هر سال بزرگتر می‌شود و با رسیدن به بلوغ، شاخ و برگ‌های فشرده‌تر و شاخه‌های شاخه‌دار بیشتری دارد.

این درختچه مینیاتوری با برگ های ظریف و شاخه های دوکی خود یادآور زیبایی است. بونسای در یک ظرف کوچک رشد می کند، بنابراین یک انتخاب عالی برای میز یا میز شما است. به علاوه، هرگز به آبیاری نیاز نخواهد داشت.

در حالی که بونسای ممکن است به نظر برسد که به مراقبت و توجه زیادی نیاز دارد، اما در واقع زنده نگه داشتن آنها بسیار آسان است. آنها فقط باید اغلب آبیاری شوند، در زیر نور غیرمستقیم خورشید نگهداری شوند و در نزدیکی هیچ منبع گرمایی یا پیش نویس قرار نگیرند.

بن‌سای، درخت یا گیاهی است در گلدان و به‌ صورتی پیرایش می‌شود که پا کوتاه شده و در سن صد تا دویست سالگی در حدود ۳۰ تا ۶۰ سانت بلندی داشته باشد.