نمایش 1–15 از 19 نتیجه

باکس گل Hazel | تزیین گل با پول

۵۴۰,۰۰۰ تومان

باکس گل با پول – مدل Emery

۶۰۰,۰۰۰ تومان

باکس گل Grace با تزیین اسکناس

۱,۰۲۰,۰۰۰ تومان

باکس گل Love Heart

۶۹۰,۰۰۰ تومان

باکس گل تزیین پول مدل Elizabeth

۸۰۰,۰۰۰ تومان

باکس گل با تزیین پول Beauty

۴,۵۶۰,۰۰۰ تومان

باکس گل رز تاج اسکناس | کد 227

۲,۰۴۰,۰۰۰ تومان

چرا یک مرد یک باکس گل رز با تزیین پول برای یک خانم میخرد؟

خرید یک باکس گل رز با پول برای مردان مهم است زیرا یک حرکت عاشقانه است که نشان دهنده عشق و قدردانی است. همچنین میتواند راهی برای نشان دادن این باشد که از اشتباهی که انجام داده‌اند پشیمان هستند.

سفارش یک هدیه زیبا | باکس گل پول

انواع مختلفی از گل و دسته گل وجود دارد که میتوانید به کسی هدیه دهید. همه چیز به مناسبت و آنچه دوست دارند بستگی دارد. برخی از مردم گل رز را ترجیح میدهند در حالی که برخی دیگر دوست دارند پولی را هدیه دهند.

وقتی به دنبال خرید گل هستید، چه به عنوان هدیه یا برای هر هدف دیگری، بهترین فکر چیست؟ درست است خرید باکس گل و دسته گل همراه با اسکناس با دیزاینی لاکچری

یکی از سخت‌ترین تصمیم‌هایی که مردم باید بگیرند این است که بفهمند برای کسی که دوستش دارند و به او اهمیت می‌دهند چه چیزی بگیرند. هدیه دادن همیشه سخت است، اما زمانی که گلی همراه با پول باشد خیلی دلچسب‌تر است.

چه چیزی میتواند بهتر از انتخاب گل با پول برای خانواده، دوستان، افراد مهم یا حتی مشتریان باشد. درصد زیادی از مردم نمیدانند یک دسته گل با پول واقعاً چقدر مهم و جذاب برای فرد مقابل مهم است.

فواید هدیه دادن گل

گل‌ها یک هدیه عالی هستند. آنها گران نیستند، میتوان آنها را به راحتی مرتب کرد و تقریباً میتوان آنها را به هر کسی داد. گل‌ها نیز بسته به نوع گلی که داده میشود معانی مختلفی دارند.

از برخی گل‌ها برای نشان دادن عشق و محبت استفاده میشود. برخی از گل‌ها به معنای “متاسفم” یا “متشکرم” هستند. معنای دیگران “من به تو فکر میکنم” یا “امیدوارم که به زودی بهتر شوی” یا “متاسفم که یک آدم تند و تیز بودم” است.

برخی از گل‌ها معانی مرتبط با آنها دارند که مبهم‌تر است. از برخی گل‌ها برای نشان دادن عشق و محبت استفاده میشود. بعضی از گلها یعنی به عنوان نشانه‌های خاطره استفاده میشود.

وقتی در حال ارسال گل به کسی که دوستش دارید هستید، باید هدیه عالی باشد. اگر میخواهید کمی بیشتر از یک دسته گل هدیه بدهید، به یکی از این مدلهای باکس گل با پول سایت ما سر بزنید.

هیچ گل و گیاهی همراه با تزیین پول، چیز کمی به نظر نمیرسد! بین نمونه‌های باکس که در مدلهای شگفت‌انگیز ارائه می‌شوند، یکی را انتخاب کنید. دسته گل و باکس گلهای زیبا همراه با هدیه نقدی با طیف قیمتهای مختلف برای همه بودجه‌ها در سایت ما ارائه میشوند.

خرید باکس گل با پول یک حرکت جذاب است

خرید گل قطعا یک حرکت حرفه‌ای و جنل من طور در دنیای امروزه است. صرف نظر از جایی که زندگی میکنیم، معمولاً در جایی گلهای محلی را میبینیم. در نزدیکی ورودی یک مرکز خرید، در باغ‌های گل و حتی در آگهی‌های تبلیغاتی محصولات آرایشی و بهداشتی.

هدیه گیرنده با دریافت گل پاسخ احساسی میگیرد و از بو و رنگ آن لذت میبرد. همچنین این احتمال وجود دارد که رنگ پول را دوست نداشته باشند یا فضای کافی برای ذخیره آن در کیف پول خود نداشته باشند.

تحویل گل از راه دور برای فرد خاص با انتخاب گل آرایی مناسب از طریق خدمات آنلاین گل هلند