نمایش دادن همه 4 نتیجه

سبد گل چوبی سلنا

۳۷۰,۰۰۰ تومان

سبد گل بهاری آناهیتا

۲۴۰,۰۰۰ تومان

سبد گل چیست؟

سبد گل ظرفی است که معمولاً از حصیری، عصا یا پلاستیک ساخته می شود. برای نگهداری گل استفاده می شود. از سبد گل می توان برای انتقال گل ها از یک مکان به مکان دیگر بدون آسیب رساندن به آنها استفاده کرد.

با آرایش سبد گل های همیشه سبز، عزیزان خود را شگفت زده کنید

آرایش گل ها در یک سبد زیبا، کلاسیک و جذاب است. شما می توانید آن را به دوست خود هدیه دهید یا می توانید از طریق Goleholland خانه خود را با این گل های زیبا تزیین کنید. در پلتفرم ما، گل های خیره کننده، روشن، تازه و زیبا وجود دارند که می توانند هر موقعیتی را به بهترین شکل روشن کنند. اگر به دنبال سبدی زیبا از گل های رز، میخک، زنبق، ارکیده، ژربرا یا گل های ترکیبی به همراه هدایای شخصی هستید، می توانید آن را از راحتی خانه خود در مقصد تحویل بگیرید. ما به عنوان گل فروش شماره یک در تهران، اطمینان می دهیم که طیف کاملا تازه ای از گل های هدیه طبیعت را در منزل شما ارائه می کنیم.

چیدمان سبد گل برای دلخواه ترین فرد خود

آیا قصد دارید عشق خود را به کسی که مورد علاقه شماست ابراز کنید؟ پس در انتخاب گزینه ها در سایت یا نمونه ای باب میل خود تردید نکنید.

زیبا و عالی کلمه ای است که شخص خاص شما پس از دیدن این شگفتی خواهد گفت. برای این که بتوانید عزیزانتان را با هر حرکتی که انجام می دهید، عاشق خود کنید، می توانید چیدمان سبد گلی زیبا را در اینجا انتخاب کنید.

مانند ترکیب شش گل رز صورتی و شش میخک صورتی، پنج شاخه گل ژربرا و ۱۰ شاخه گل داوودی نارنجی در یک سبد و انختب های گوناگون دیگر.

همچنین می توانید در هر مناسبت خاصی مانند روز ولنتاین، روز تولد، سالگرد ها، سال نو، عروسی، اعیاد مذهبی، روز مادر و روز پدر یا حتی در یک روز تصادفی، به صورت آنلاین برای عزیزان خود ارسال کنید تا آنها شما را خاص تر ببینند.

سبد گل هدیه مناسب ملاقات های رسمی

چیدمان سبد گل تازه یک هدیه ایده آل برای کسی است که فضای محدودی دارد یا دوست دارد به جای دسته گل، یه گل ایده آل دیگری بفرستد.

سبدهای گل اغلب برای سالگردهای مهم و ویژه، ملاقات های رسمی و تبریک فرستاده می شوند.

تمام گل های سبد ما با گل های تازه هستند، مراقبت از آن ها آسان است و نیاز به نگهداری کمی دارند.

این هدیه ایده آل برای کسانی است که ترجیح می دهند از یک هدیه گل لذت ببرند یا آن را برای ارائه تبریکات خود ارسال نمایند.

تحویل فوری سبد گل به صورت آنلاین از طریق واتساپ Goleholland

ما خوشحالیم که یک سرویس تحویل یک روزه یا روز بعد را برای راحتی شما ارائه می کنیم. ما تحویل گل را در شهر تهران بصورت رایگان ارائه می دهیم.

در صورتی که سفارش قبل از ساعت 1 بعد از ظهر باشد، تحویل گل در همان روز امکان پذیر میشود.

شما می توانید خدمات تحویل سفارشی فوری ما مانند تحویل یک روزه، تحویل فوری و خدمات تحویل نیمه شب را انتخاب کنید.

اگر می خواهید عزیزان خود را شگفت زده کنید، می توانید سرویس های تحویل نیمه شب ما را انتخاب کنید و با ارسال سبد گل زیبا در ساعت ۱۲ شب آن ها را شگفت زده کنید یا اگر عروسی است، سرویس تحویل فوری ما را انتخاب کنید، تا زمانی که آماده شوید، سبد گل شما به مقصد خواهد رسید.

بنابراین آماده شوید تا شریک زندگی، خانواده یا دوستان خود را با طیف قابل توجهی از سبدهای گل سورپرایز کنید.

همه این خدمات را شما باید در خط واتساپ گلفروشی آنلاین گل هلند انجام دهید تا همکاران ما نهایت خدمات را برای شما انجام دهند

سوالات متداول

آیا سبد گل آرایی تازه است؟
بله، چیدمان سبد گل های ما کاملا تازه و شکوفا است.

بهترین چیدمان سبد به جز گل رز قرمز چیست؟
به سراغ گل های داوودی، لیسیانتوس و آلستر بروید که شامل 60 گل رز زرد است که در یک سبد چیده شده اند و چیدمان صورتی و زرد زیبا است.

من تحویل فوری برای آرایش سبد گل می خواهم، آیا ممکن است؟
بله، برای این کار می توانید تحویل فوری ما را در واتساپ با همکاران ما را انتخاب کنید که سبد گل ظرف ۳ ساعت به مقصد شما تحویل داده شود. شماره برای هماهنگی +989031840994

چند نمونه کار خوب و بسیار شیک به من پیشنهاد کنید.
برخی از چیدمان های بسیار جذاب و خوب سبد گل عبارتند از: یک سبد و باکس گل بزرگ رز، 81 گل رز قرمز در باکس گل، آرایش گل ها در باکس گل قلبی و دسته گل بهاری از انواع گل ها و باکس گل رز با قیمت مناسب و اقتصادی

چگونه همسرم را با یک سبد گل خوب غافلگیر کنم؟
چیدمانی 1متری از 100 شاخه گل رز قرمز با قیمت مناسب را برای او بفرستید.