نمایش دادن همه 5 نتیجه

سبد گل صورتی – مدل Julia

۷۸۰,۰۰۰ تومان

سبد گل چوبی – مدل Selena

۴۷۰,۰۰۰ تومان

سبد گل چیست؟

سبد گل ظرفی است که معمولاً از حصیری، عصا یا پلاستیک ساخته میشود. برای نگهداری گل استفاده میشود. از سبد گل میتوان برای انتقال گل‌ها از یک مکان به مکان دیگر بدون آسیب رساندن به آنها استفاده کرد.

با آرایش سبد گل‌های همیشه سبز، عزیزان خود را شگفت زده کنید

آرایش گل‌ها در یک سبد زیبا، کلاسیک و جذاب است. شما میتوانید آن را به دوست خود هدیه دهید یا میتوانید از طریق Goleholland خانه خود را با این گل‌های زیبا تزیین کنید. در پلتفرم ما، گل‌های خیره کننده، روشن، تازه و زیبا وجود دارند که میتوانند هر موقعیتی را به بهترین شکل روشن کنند. اگر به دنبال سبدی زیبا از گل‌های رز، میخک، زنبق، ارکیده، ژربرا یا گل‌های ترکیبی به همراه هدایای شخصی هستید، میتوانید آن را از راحتی خانه خود در مقصد تحویل بگیرید. ما به عنوان گل فروش شماره یک در تهران، اطمینان میدهیم که طیف کاملا تازه‌ای از گل‌های هدیه طبیعت را در منزل شما ارائه میکنیم.

چیدمان سبد گل برای دلخواه‌ترین فرد خود

آیا قصد دارید عشق خود را به کسی که مورد علاقه شماست ابراز کنید؟ پس در انتخاب گزینه‌ها در سایت یا نمونه‌‍ای باب میل خود تردید نکنید.

زیبا و عالی کلمه‌ای است که شخص خاص شما پس از دیدن این شگفتی خواهد گفت. برای این که بتوانید عزیزانتان را با هر حرکتی که انجام میدهید، عاشق خود کنید، میتوانید چیدمان سبد گلی زیبا را در اینجا انتخاب کنید.

مانند ترکیب شش گل رز صورتی و شش میخک صورتی، پنج شاخه گل ژربرا و ۱۰ شاخه گل داوودی نارنجی در یک سبد و انتخاب‌های گوناگون دیگر.

همچنین میتوانید در هر مناسبت خاصی مانند روز ولنتاین، روز تولد، سالگرد‌ها، سال نو، عروسی، اعیاد مذهبی، روز مادر و روز پدر یا حتی در یک روز تصادفی، به صورت آنلاین برای عزیزان خود ارسال کنید تا آنها شما را خاص‌تر ببینند.

سبد گل هدیه مناسب ملاقات‌های رسمی

چیدمان سبد گل تازه یک هدیه ایده آل برای کسی است که فضای محدودی دارد یا دوست دارد به جای دسته گل، یه گل ایده آل دیگری بفرستد.

سبدهای گل اغلب برای سالگردهای مهم و ویژه، ملاقات‌های رسمی و تبریک فرستاده میشوند.

تمام گل‌های سبد ما با گل‌های تازه هستند، مراقبت از آن‌ها آسان است و نیاز به نگهداری کمی دارند.

این هدیه ایده آل برای کسانی است که ترجیح میدهند از یک هدیه گل لذت ببرند یا آن را برای ارائه تبریکات خود ارسال نمایند.

تحویل فوری سبد گل به صورت آنلاین از طریق واتساپ Goleholland

ما خوشحالیم که یک سرویس تحویل یک روزه یا روز بعد را برای راحتی شما ارائه میکنیم. ما تحویل گل را در شهر تهران بصورت رایگان ارائه میدهیم.

در صورتی که سفارش قبل از ساعت 1 بعد از ظهر باشد، تحویل گل در همان روز امکان پذیر میشود.

شما میتوانید خدمات تحویل سفارشی فوری ما مانند تحویل یک روزه، تحویل فوری و خدمات تحویل نیمه شب را انتخاب کنید.

اگر میخواهید عزیزان خود را شگفت زده کنید، میتوانید سرویس‌های تحویل نیمه شب ما را انتخاب کنید و با ارسال سبد گل زیبا در ساعت ۱۲ شب آن‌ها را شگفت زده کنید یا اگر عروسی است، سرویس تحویل فوری ما را انتخاب کنید، تا زمانی که آماده شوید، سبد گل شما به مقصد خواهد رسید.

بنابراین آماده شوید تا شریک زندگی، خانواده یا دوستان خود را با طیف قابل توجهی از سبدهای گل سورپرایز کنید.

همه این خدمات را شما باید در خط واتساپ گلفروشی آنلاین گل هلند انجام دهید تا همکاران ما نهایت خدمات را برای شما انجام دهند

سوالات متداول

آیا سبد گل آرایی تازه است؟
بله، چیدمان سبد گل‌های ما کاملا تازه و شکوفا است.

بهترین چیدمان سبد به جز گل رز قرمز چیست؟
به سراغ گل‌های داوودی، لیسیانتوس و آلستر بروید که شامل 60 گل رز زرد است که در یک سبد چیده شده‌اند و چیدمان صورتی و زرد زیبا است.

من تحویل فوری برای آرایش سبد گل میخواهم، آیا ممکن است؟
بله، برای این کار میتوانید تحویل فوری ما را در واتساپ با همکاران ما را انتخاب کنید که سبد گل ظرف ۳ ساعت به مقصد شما تحویل داده شود. شماره برای هماهنگی +989031840994

چند نمونه کار خوب و بسیار شیک به من پیشنهاد کنید.
برخی از چیدمان‌های بسیار جذاب و خوب سبد گل عبارتند از: یک سبد و باکس گل بزرگ رز، 81 گل رز قرمز در باکس گل، آرایش گل‌ها در باکس گل قلبی و دسته گل بهاری از انواع گل‌ها و باکس گل رز با قیمت مناسب و اقتصادی

چگونه همسرم را با یک سبد گل خوب غافلگیر کنم؟
چیدمانی 1متری از 100 شاخه گل رز قرمز با قیمت مناسب را برای او بفرستید.