دانستی‌ها

راهنمای 4 مرحله برگزاری مهمانی تعیین جنسیت نوزاد

مراسم-تعیین-جنسیت-نوزاد-پسر-دختر

میزبانی از یک مهمانی تعیین جنسیت نوزاد یک راه هیجان انگیز برای شما و عزیزانتان است تا بفهمید که آیا انتظار یک پسر یا دختر بچه را دارید یا خیر.

این مهمانی‌ها برای ایجاد یک گردهمایی صمیمی برای دوستان و خانواده و یافتن جنسیت فرزند آینده تان به روشی متفکرانه و شگفت انگیز عالی هستند. اگر شما و شریک زندگی تان انتظار یک بسته کوچک شادی را دارید و میخواهید یک مهمانی تعیین جنسیت نوزاد جذاب را برنامه ریزی کنید، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم.

از طراحی دعوت‌نامه‌های مخصوص تا پیشنهادات برای دکوراسیون، شیرینی‌ها، دسرها و موزیک، ما در هر مرحله از برنامه ریزی و برگزاری مهمانی تعیین جنسیت نوزاد، به شما کمک می‌کنیم. با توجه به سلیقه‌ی شما، می‌توانیم یک برنامه برای مهمانی تعیین جنسیت نوزاد شما طراحی کنیم که همه‌ی مهمانانتان را به شگفتی بیندازد و یادگاری خاطره‌انگیزی برای همه بماند.

شاخه-گل-رز-صورتی-و-آبی

شاخه-گل-رز-صورتی-و-آبی

با همه چیز از یک کیک زیبا گرفته تا بادکنک‌ها و گل‌های خیره کننده، ما شما را در خلق یک مهمانی تعیین جنسیت نوزاد زیبا، برای نشان دادن جنسیت مناسب برای خانواده فوق العاده شما، راهنمایی خواهیم کرد.

با تجربه و دانش خود در برگزاری مراسم‌های تعیین جنسیت نوزاد، ما به شما کمک خواهیم کرد تا بهترین روش برای اعلام جنسیت نوزاد را با توجه به تمایلات و سلیقه‌ی شما پیدا کنید. ما با توجه به بودجه، مکان و تعداد مهمانان، ایده‌ها و پیشنهادهای مناسبی برای شما ارائه خواهیم داد.

همچنین، ما با بررسی نیازهای شما و اهدافی که در برگزاری این مراسم دارید، برنامه‌ریزی دقیقی برای روند و برگزاری مراسم ارائه خواهیم داد تا شما بتوانید بهترین تجربه را در این لحظه یادگاری برای خود و خانواده خود به دست آورید.

آماده شدن برای مهمانی تعیین جنسیت نوزاد

هنگامی که شما و دیگر افراد مهم تان آماده‌اید تا خود را برای مهمانی تعیین جنسیت نوزاد آماده کنید، به یاد داشته باشید که سونوگرافی خود را در طول سه ماهه دوم بارداری برنامه ریزی کنید، تا متوجه شوید که آیا نوزاد پسر یا دختر خواهد بود یا خیر.

برخی از والدین دوست دارند شگفت زده شوند و با دوستان و خانواده خود در مهمانی آشکار سازی جنسیتی آشنا شوند، یا میتوانید قبل از رویداد بزرگ خود با هم از این موضوع اطلاع پیدا کنید. وقتی بدانید چه کسی را غافلگیر خواهید کرد، میتوانید فرآیند برنامه ریزی برای مهمانی تعیین جنسیت نوزاد خود را آغاز کنید. تاریخ و زمان مناسبی را انتخاب کنید که برای شما و مهمانانتان مناسب باشد و آماده ارسال دعوتنامه‌های زیبا شوید، و عزیزانتان را دعوت کنید تا شاهد این شگفتی فوق العاده باشند.

1- یه تم انتخاب کنید

زمانی که میدانید مهمانی چه زمانی برگزار خواهد شد، میتوانید روی انتخاب یک تم برای مهمانی تعیین جنسیت نوزاد خود تمرکز کنید. انتخاب یک تم از قبل بسیار مهم است زیرا در این صورت میتوانید از دعوت نامه‌های موضوعی استفاده کنید و از تم خود برای اهداف برنامه ریزی استفاده کنید.

تم-تولد-زنبوری-و-رنگ-زرد برای مراسم تعیین جنسیت نوزاد

هنگام انتخاب تم برای مراسم تعیین جنسیت نوزاد خود، خلاق باشید و عناصری را در آن بگنجانید که هر دو والدین از آن لذت خواهند برد.

همچنین میتوانید از کتاب‌های کودکان، شخصیت‌ها، فیلم‌ها و حتی بچه حیوانات الهام بگیرید. هر تمی را که انتخاب کنید، میتوانیم با استفاده از گل‌های رز زیبا به شما کمک کنیم تا مهمانی خود را جذابتر کنید.

در اینجا به برخی از محبوبترین موضوعاتی که والدین برای مهمانی‌های جنسیتی خود انتخاب میکنند، اشاره میکنیم:

 • تم ستاره کوچک چشمک زن
 • تم حیوانات مراسم تعیین جنسیت نوزاد
 • تم کلاسیک صورتی و آبی
 • تم شاهزاده و پرنسس

هنگامی که تم مناسبی را برای مراسم تعیین جنسیت نوزاد انتخاب کردید، میتوانید به خرید بروید تا آیتم‌های مناسب برای تزیین خانه خود را پیدا کنید. به عنوان مثال، اگر تم شاهزاده یا شاهزاده خانم را انتخاب میکنید، خانه خود را به یک قلعه تبدیل کنید و آن را با چیدمان گل‌های رز زیبا تزیین کنید. هر تمی را که انتخاب کنید، مهمانان شما مطمئنا عاشق تم شخصی سازی شده و دکور خیره کننده شما خواهند شد.

2- برای سرگرمی برنامه ریزی کنید

اگر شما و عزیزانتان از بودن در کنار هم لذت میبرید، حتما بازی‌ها و سرگرمی‌های هیجان انگیزی را برای مهمانی خود برنامه ریزی کنید.

شما میتوانید یک بازی حدس جنسیت هیجان انگیز با قرار دادن یک عکس سونوگرافیک با قاب زیبا بر روی یک میز، به همراه چند کارت یادداشت برای خانواده و دوستان ایجاد کنید تا حدس‌های خود را بنویسند.

بازی‌های مراسم تعیین جنسیت نوزاد

یکی دیگر از فعالیت‌های خلاقانه و سرگرم کننده، بازی کردن با آب میوه است. برای این بازی شما میتوانید مهمانان خود را به دو تیم تقسیم کنید: تیم صورتی و تیم آبی. سپس دو میز پر از فنجان‌های صورتی و آبی درست کنید و از مهمانان خود بخواهید که توپ را داخل فنجان‌های رنگی هماهنگ تیم خود بیندازند.

اگر میخواهید در مهمانی خود یک سورپرایز ویژه دیگر به مهمانان خود بدهید، میتوانید “بازی نام” را اجرا کنید و از مهمانان خود بخواهید که نام کوچک آینده شما را حدس بزنند. برای اجرای این بازی در مراسم تعیین جنسیت نوزاد، دو تخته سیاه با سه نام دختر و سه نام پسر روی آن‌ها نوشته شده است، لازم دارید. سپس، چند کارت یادداشت و قلم‌های رنگارنگ کنار یک کاسه قرار دهید تا مهمانان بتوانند انتخاب نام خود را بنویسند و ببینند که آیا برنده میشوند یا خیر.

بعد از اینکه این کار بزرگ را انجام دادید، میتوانید نامی که شما و شریک زندگی تان برای نوزاد جدیدتان انتخاب کرده‌اید را برای یک سورپرایز ویژه دیگر نیز فاش کنید. در آخر برای تمام مهمانانی که برنده بازی میشوند جوایز ویژه‌ای که از قبل برای آنها در نظر گرفته‌اید، تقدیمشان کنید.

اگر میخواهید به مهمانان خود یک جایزه لوکس بدهید که بتوانند آن را برای ماه‌های طولانی نگه دارند، یک رز جاودان که ماندگاری سه ساله بدون نیاز به آب و نگهداری که در یک جعبه کوچک جا خوش کرده و بهترین هدیه برای یک عزیز است، تقدیم کنید. شما میتوانید این گل رز جاودان را به همه مهمانان خود یا به برندگان بازی‌ها بدهید.

3- آماده کردن خوردنی‌ها و نوشیدنی‌ها

جشن-تعیین-جنسیت-نوزاد-در-رنگ-آبی-و-صورتی

جشن-تعیین-جنسیت-نوزاد-در-رنگ-آبی-و-صورتی

زمانی که صحبت از انتخاب غذا و نوشیدنی برای مهمانی جنسیتی شما به میان می‌آید، شما میتوانید برای مهمانی خود یک وعده غذای کامل یا تنقلات سبک انتخاب کنید. توصیه میکنیم یک میز غذای زیبا پر با سبک دکور کودک و یک چیدمان از گل‌های رز صورتی و آبی را برای قسمت مرکزی خود آماده کنید.

سپس تنقلات مورد علاقه خود از جمله پاپ کورن شکلاتی، یک بشقاب میوه تازه، ساندویچ، چای و کیک خوشمزه سرو کنید. همچنین میتوانید برای نوشیدنی‌ها، یک چای میوه‌ای، چای سرد و مقداری گلاب صورتی را انتخاب کنید. می‌شود در نظر داشت که نوشیدنی‌های الکلی ممکن است برخی از مهمانان را ناراحت کنند، بنابراین بهتر است این نوع نوشیدنی‌ها را از فهرست خود حذف کنید و به جای آن‌ها نوشیدنی‌هایی مانند آب معدنی، نوشابه، آبمیوه و چای ساده را در نظر بگیرید.

همچنین، در صورتی که مهمانی شما شامل غذای اصلی باشد، بهتر است از غذاهای سنگین و سخت هضم اجتناب کرده و به جای آن‌ها از غذاهایی با پروتئین کمتر و سبک‌تر مانند ماهی، سالاد و سوپ استفاده کنید. در این صورت، مهمانان شما بعد از صرف غذا، به راحتی می‌توانند تنقلاتی را که برای آن‌ها آماده کرده‌اید، مصرف کنند و در کنار آن‌ها نوشیدنی‌هایی که برایشان فراهم کرده‌اید، لذت ببرند.

4- نمایش بزرگ مهمانی تعیین جنسیت نوزاد

حالا وقت آن رسیده که برای این اتفاق بزرگ برنامه ریزی کنید و این یکی از خاصترین لحظات مهمانی شما خواهد بود و راهی فوق‌العاده برای به اشتراک گذاشتن اخبار هیجان انگیز در مورد جنسیت فرزندتان با همه عزیزانتان است. در نمایش بزرگ مهمانی تعیین جنسیت نوزاد، شما می توانید با برگزاری بازی های جذاب و خلاقانه، ساختن دکوراسیون های جذاب و زیبا، و پذیرایی از مهمانانتان با دسرها و خوراکی های خاص، تجربه ای فراموش نشدنی و لحظاتی پر از شادی و خنده داشته باشید. بنابراین اگر می خواهید به اشتراک بگذارید که آیا یک پسر یا دختر به دنیا خواهید آورد، یک مهمانی تعیین جنسیت نوزاد بزرگ و شگفت انگیز، راه خوبی برای شماست.

یک نمایش زیبا

مراسم-تعیین-نوزاد-دختر-یا-پسر-نوزاد

مراسم-تعیین-نوزاد-دختر-یا-پسر-نوزاد

اگر واقعا میخواهید در مهمانی تعیین جنسیت نوزاد خود حرفی برای گفتن داشته باشید، میتوانید یکی از چیدمان‌های زیبای گل‌های رز را از مجموعه باکس گل و سبد گل‌های ما سفارش دهید که کاملا قابل شخصی سازی و عالی برای ایجاد یک شگفتی خیره کننده هستند.

تنها کافی است یک باکس، یک استایل، یک رنگ و یک لید را انتخاب کنید تا شما و عزیزانتان در مهمانی تعیین جنسیت نوزاد شگفت زده شوید. تیم طراحان داخلی ما حتی میتوانند سفارشات شما را به گونه‌ای شخصی سازی کنند که در صورت نیاز، نوشته “این نوزاد یک پسر است” یا “این نوزاد یک دختر است” را در آن قرار دهند.

از مادر و پدرتان بخواهید که روی صندلی راحتی بنشینند و مهمانان دور هم جمع شوند و تا لحظه‌ای که وقت باز کردن جعبه گل‌های زیبا و دیدن جنسیت فرزند کوچکتان فرا میرسد، شمارش معکوس را اجرا کنند.

بریدن کیک

برای یک سورپرایز شیرین در مهمانی تعیین جنسیت خود، با برداشتن یک برش از یک کیک خوش مزه که در داخل به رنگ آبی یا صورتی اما در بیرون به رنگ ملایم و خنثی است، جنسیت نوزاد خود را پیدا کنید. اگر میخواهید طعم لوکس بودن را به مهمانان خود بدهید، یک کیک گل رز برای مهمانی خود سفارش دهید یا بپزید. کیک‌های گل رز با اسانس گل رز لذیذ ترکیب شده اند و میتوانند با طرح‌های زیبای گل رز تزیین شوند.

سپس زمان آن فرا میرسد که شما و شریک زندگی تان این دسر خوش مزه را برش دهید، همه متوجه خواهند شد که آیا شما یک پسر بچه دارید یا دختر بچه و میتوانید از یک تکه از این دسر خوش مزه لذت ببرید.

یک سورپرایز با بالن بادکنک

برای یک سورپرایز خاص در مراسم تعیین جنسیت نوزاد که همه مهمانان شما را درگیر خود خواهد کرد، از یکی از عزیزان بخواهید جنسیت نوزاد شما را پیدا کند و یک جعبه پر از آیتم‌های صورتی یا آبی رنگی مانند بادکنک، گلبرگ‌های رز، و کانفیت را بسته به اینکه پسر یا دختر دارید پر کند.

شما همچنین میتوانید مهمانان خود را با دادن همه پاپرهای کنفی به آنها سرگرم کنید. سپس وقتی نوبت به نمایش بزرگ رسید، یک شمارش معکوس انجام دهید و از همه بخواهید که همزمان همراهی کنند. شما و شریک زندگی تان دوست دارید بادکنک‌های زیبایی را ببینید که در آسمان شناور هستند و با گلبرگ‌های گل رز رنگارنگ و زیبایی برای جلوه خاص خود به آسمان پرتاب میشوند.

در پایان

در مجموع، اگر این نکات را رعایت کنید، در راه میزبانی از یک مراسم تعیین جنسیت نوزاد شگفت انگیز خواهید بود که پر از گل‌های رز زیبا و خیره کننده است. مطمئن شوید که از همه مهمانان خود به خاطر آمدن به مهمانی ویژه خود تشکر میکنید و هنگام خروج به آن‌ها هدیه یا نشان کوچکی میدهید.

همچنین، اگر دوستان یا خانواده‌ای دارید که نمیتوانند به صورت حضوری به مهمانی بیایند، میتوانید این نمایش بزرگ را به صورت زنده پخش کنید تا عزیزان این امکان را داشته باشند که لحظه خاص شما را نیز به صورت مجازی ببینند.

در نظر داشته باشید که برای برخی افراد، مهمانی به همراه موسیقی و رقص می‌تواند خیلی جالب باشد، اما برای برخی دیگر این موضوع مناسب نیست و ممکن است آن‌ها را ناراحت کند. بنابراین، قبل از برگزاری مهمانی، با مهمانانتان صحبت کرده و نظر آن‌ها را درباره برنامه‌ریزی و نوع فعالیت‌هایی که در مهمانی برگزار خواهید کرد، بپرسید و به آن‌ها احترام بگذارید.

در کل، برای برگزاری یک مهمانی موفق، باید به نیازها و ترجیحات مهمانان توجه کرده و سعی کرد در ارائه خدمات و انتخاب غذا و نوشیدنی، به گونه‌ای عمل کنید که برای همه مهمانان شما لذت‌بخش باشد. از همه مهمتر، به یاد داشته باشید که از زمان باقی مانده در بقیه دوران بارداری خود لذت ببرید و عکس‌های زیادی در مهمانی تعیین جنسیت نوزاد خود بگیرید تا بتوانید روزی آن‌ها را با فرزند کوچک خود به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی در مورد “راهنمای 4 مرحله برگزاری مهمانی تعیین جنسیت نوزاد

 1. کاظمی گفت:

  راهنمایی خوب و بجایی بود لازم داشتم

 2. علیزاده گفت:

  جایی رو سراغ داریم تم تولد هم بفروشن

 3. طهماسبی گفت:

  زمان ما هم جشن تعیین جنیست بود ???

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *