دانستی ها

راهنمای 4 مرحله برگزاری مهمانی تعیین جنسیت نوزاد

مراسم-تعیین-جنیست-نوزاد

میزبانی از یک مهمانی تعیین جنسیت نوزاد یک راه هیجان انگیز برای شما و عزیزانتان است تا بفهمید که آیا انتظار یک پسر یا دختر بچه را دارید یا خیر.

این مهمانی ها برای ایجاد یک گردهمایی صمیمی برای دوستان و خانواده و یافتن جنسیت فرزند آینده تان به روشی متفکرانه و شگفت انگیز عالی هستند. اگر شما و شریک زندگی تان انتظار یک بسته کوچک شادی را دارید و می خواهید یک مهمانی تعیین جنسیت نوزاد جذاب را برنامه ریزی کنید، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم.

شاخه-گل-رز-صورتی-و-آبی

شاخه-گل-رز-صورتی-و-آبی

با همه چیز از یک کیک زیبا گرفته تا بادکنک ها و گل های خیره کننده، ما شما را در خلق یک مهمانی تعیین جنسیت نوزاد زیبا، برای نشان دادن جنسیت مناسب برای خانواده فوق العاده شما، راهنمایی خواهیم کرد.

آماده شدن برای مهمانی تعیین جنسیت نوزاد

هنگامی که شما و دیگر افراد مهم تان آماده اید تا خود را برای مهمانی تعیین جنسیت نوزاد آماده کنید، به یاد داشته باشید که سونوگرافی خود را در طول سه ماهه دوم بارداری برنامه ریزی کنید، تا متوجه شوید که آیا نوزاد پسر یا دختر خواهد بود یا خیر.

برخی از والدین دوست دارند شگفت زده شوند و با دوستان و خانواده خود در مهمانی آشکار سازی جنسیتی آشنا شوند، یا می توانید قبل از رویداد بزرگ خود با هم از این موضوع اطلاع پیدا کنید.

وقتی بدانید چه کسی را غافلگیر خواهید کرد، می توانید فرآیند برنامه ریزی برای مهمانی تعیین جنسیت نوزاد خود را آغاز کنید.

تاریخ و زمان مناسبی را انتخاب کنید که برای شما و مهمانانتان مناسب باشد و آماده ارسال دعوتنامه های زیبا شوید، و عزیزانتان را دعوت کنید تا شاهد این شگفتی فوق العاده باشند.

1- یه تم انتخاب کنید

زمانی که می دانید مهمانی چه زمانی برگزار خواهد شد، می توانید روی انتخاب یک تم برای مهمانی تعیین جنسیت نوزاد خود تمرکز کنید. انتخاب یک تم از قبل بسیار مهم است زیرا در این صورت می توانید از دعوت نامه های موضوعی استفاده کنید و از تم خود برای اهداف برنامه ریزی استفاده کنید.

تم-تولد-زنبوری-و-رنگ-زرد برای مراسم تعیین جنسیت نوزاد

هنگام انتخاب تم برای مراسم تعیین جنسیت نوزاد خود، خلاق باشید و عناصری را در آن بگنجانید که هر دو والدین از آن لذت خواهند برد.

همچنین می توانید از کتاب های کودکان، شخصیت ها، فیلم ها و حتی بچه حیوانات الهام بگیرید. هر تمی را که انتخاب کنید، می توانیم با استفاده از گل های رز زیبا به شما کمک کنیم تا مهمانی خود را جذاب تر کنید.

در اینجا به برخی از محبوب ترین موضوعاتی که والدین برای مهمانی های جنسیتی خود انتخاب می کنند، اشاره می کنیم:

  • تم ستاره کوچک چشمک زن
  • تم حیوانات مراسم تعیین جنسیت نوزاد
  • تم کلاسیک صورتی و آبی
  • تم شاهزاده و پرنسس

هنگامی که تم مناسبی را برای مراسم تعیین جنسیت نوزاد انتخاب کردید، می توانید به خرید بروید تا آیتم های مناسب برای تزیین خانه خود را پیدا کنید.

به عنوان مثال، اگر تم شاهزاده یا شاهزاده خانم را انتخاب می کنید، خانه خود را به یک قلعه تبدیل کنید و آن را با چیدمان گل های رز زیبا تزیین کنید.

هر تمی را که انتخاب کنید، مهمانان شما مطمئنا عاشق تم شخصی سازی شده و دکور خیره کننده شما خواهند شد.

2- برای سرگرمی برنامه ریزی کنید

اگر شما و عزیزانتان از بودن در کنار هم لذت می برید، حتما بازی ها و سرگرمی های هیجان انگیزی را برای مهمانی خود برنامه ریزی کنید.

شما می توانید یک بازی حدس جنسیت هیجان انگیز با قرار دادن یک عکس سونوگرافیک با قاب زیبا بر روی یک میز، به همراه چند کارت یادداشت برای خانواده و دوستان ایجاد کنید تا حدس های خود را بنویسند.

بازی های مراسم تعیین جنسیت نوزاد

یکی دیگر از فعالیت های خلاقانه و سرگرم کننده، بازی کردن با آب میوه است. برای این بازی شما می توانید مهمانان خود را به دو تیم تقسیم کنید: تیم صورتی و تیم آبی. سپس دو میز پر از فنجان های صورتی و آبی درست کنید و از مهمانان خود بخواهید که توپ را داخل فنجان های رنگی هماهنگ تیم خود بیندازند.

اگر می خواهید در مهمانی خود یک سورپرایز ویژه دیگر به مهمانان خود بدهید، می توانید “بازی نام” را اجرا کنید و از مهمانان خود بخواهید که نام کوچک آینده شما را حدس بزنند.

برای اجرای این بازی در مراسم تعیین جنسیت نوزاد، دو تخته سیاه با سه نام دختر و سه نام پسر روی آن ها نوشته شده است، لازم دارید.

سپس، چند کارت یادداشت و قلم های رنگارنگ کنار یک کاسه قرار دهید تا مهمانان بتوانند انتخاب نام خود را بنویسند و ببینند که آیا برنده می شوند یا خیر.

بعد از اینکه این کار بزرگ را انجام دادید، می توانید نامی که شما و شریک زندگی تان برای نوزاد جدیدتان انتخاب کرده اید را برای یک سورپرایز ویژه دیگر نیز فاش کنید.

در آخر برای تمام مهمانانی که برنده بازی می شوند جوایز ویژه ای که از قبل برای آنها در نظر گرفته اید، تقدیمشان کنید.

اگر می خواهید به مهمانان خود یک جایزه لوکس بدهید که بتوانند آن را برای ماه های طولانی نگه دارند، یک رز جاودان که ماندگاری سه ساله بدون نیاز به آب و نگهداری که در یک جعبه کوچک جا خوش کرده و بهترین هدیه برای یک عزیز است، تقدیم کنید.

شما می توانید این گل رز جاودان را به همه مهمانان خود یا به برندگان بازی ها بدهید.

3- آماده کردن خوردنی ها و نوشیدنی ها

جشن-تعیین-جنسیت-نوزاد-در-رنگ-آبی-و-صورتی

جشن-تعیین-جنسیت-نوزاد-در-رنگ-آبی-و-صورتی

زمانی که صحبت از انتخاب غذا و نوشیدنی برای مهمانی جنسیتی شما به میان می آید، شما می توانید برای مهمانی خود یک وعده غذای کامل یا تنقلات سبک انتخاب کنید.

توصیه می کنیم یک میز غذای زیبا پر با سبک دکور کودک و یک چیدمان از گل های رز صورتی و آبی را برای قسمت مرکزی خود آماده کنید.

سپس تنقلات مورد علاقه خود از جمله پاپ کورن شکلاتی، یک بشقاب میوه تازه، ساندویچ، چای و کیک خوش مزه سرو کنید. همچنین میتوانید برای نوشیدنی‌ها، یک چای میوه‌ای، چای سرد و مقداری گلاب صورتی را انتخاب کنید.

4- نمایش بزرگ مهمانی تعیین جنسیت نوزاد

حالا وقت آن رسیده که برای این اتفاق بزرگ برنامه ریزی کنید و این یکی از خاص ترین لحظات مهمانی شما خواهد بود و راهی فوق العاده برای به اشتراک گذاشتن اخبار هیجان انگیز در مورد جنسیت فرزندتان با همه عزیزانتان است.

یک نمایش زیبا

مراسم-تعیین-نوزاد-دختر-یا-پسر-نوزاد

مراسم-تعیین-نوزاد-دختر-یا-پسر-نوزاد

اگر واقعا می خواهید در مهمانی تعیین جنسیت نوزاد خود حرفی برای گفتن داشته باشید، می توانید یکی از چیدمان های زیبای گل های رز را از مجموعه باکس گل و سبد گل های ما سفارش دهید که کاملا قابل شخصی سازی و عالی برای ایجاد یک شگفتی خیره کننده هستند.

تنها کافی است یک باکس، یک استایل، یک رنگ و یک لید را انتخاب کنید تا شما و عزیزانتان در مهمانی تعیین جنسیت نوزاد شگفت زده شوید.

تیم طراحان داخلی ما حتی می توانند سفارشات شما را به گونه ای شخصی سازی کنند که در صورت نیاز، نوشته “این نوزاد یک پسر است” یا “این نوزاد یک دختر است” را در آن قرار دهند.

از مادر و پدرتان بخواهید که روی صندلی راحتی بنشینند و مهمانان دور هم جمع شوند و تا لحظه ای که وقت باز کردن جعبه گل های زیبا و دیدن جنسیت فرزند کوچکتان فرا می رسد، شمارش معکوس را اجرا کنند.

بریدن کیک

برای یک سورپرایز شیرین در مهمانی تعیین جنسیت خود، با برداشتن یک برش از یک کیک خوش مزه که در داخل به رنگ آبی یا صورتی اما در بیرون به رنگ ملایم و خنثی است، جنسیت نوزاد خود را پیدا کنید.

اگر می خواهید طعم لوکس بودن را به مهمانان خود بدهید، یک کیک گل رز برای مهمانی خود سفارش دهید یا بپزید. کیک های گل رز با اسانس گل رز لذیذ ترکیب شده اند و می توانند با طرح های زیبای گل رز تزیین شوند.

سپس زمان آن فرا می رسد که شما و شریک زندگی تان این دسر خوش مزه را برش دهید، همه متوجه خواهند شد که آیا شما یک پسر بچه دارید یا دختر بچه و می توانید از یک تکه از این دسر خوش مزه لذت ببرید.

یک سورپرایز با بالن بادکنک

برای یک سورپرایز خاص در مراسم تعیین جنسیت نوزاد که همه مهمانان شما را درگیر خود خواهد کرد، از یکی از عزیزان بخواهید جنسیت نوزاد شما را پیدا کند و یک جعبه پر از آیتم های صورتی یا آبی رنگی مانند بادکنک، گلبرگ های رز، و کانفیت را بسته به اینکه پسر یا دختر دارید پر کند.

شما همچنین می توانید مهمانان خود را با دادن همه پاپرهای کنفی به آنها سرگرم کنید.

سپس وقتی نوبت به نمایش بزرگ رسید، یک شمارش معکوس انجام دهید و از همه بخواهید که همزمان همراهی کنند. شما و شریک زندگی تان دوست دارید بادکنک های زیبایی را ببینید که در آسمان شناور هستند و با گلبرگ های گل رز رنگارنگ و زیبایی برای جلوه خاص خود به آسمان پرتاب می شوند.

در پایان

در مجموع، اگر این نکات را رعایت کنید، در راه میزبانی از یک مراسم تعیین جنسیت نوزاد شگفت انگیز خواهید بود که پر از گل های رز زیبا و خیره کننده است. مطمئن شوید که از همه مهمانان خود به خاطر آمدن به مهمانی ویژه خود تشکر می کنید و هنگام خروج به آن ها هدیه یا نشان کوچکی می دهید.

همچنین، اگر دوستان یا خانواده ای دارید که نمی توانند به صورت حضوری به مهمانی بیایند، می توانید این نمایش بزرگ را به صورت زنده پخش کنید تا عزیزان این امکان را داشته باشند که لحظه خاص شما را نیز به صورت مجازی ببینند.

از همه مهم تر، به یاد داشته باشید که از زمان باقی مانده در بقیه دوران بارداری خود لذت ببرید و عکس های زیادی در مهمانی تعیین جنسیت نوزاد خود بگیرید تا بتوانید روزی آن ها را با فرزند کوچک خود به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی در مورد “راهنمای 4 مرحله برگزاری مهمانی تعیین جنسیت نوزاد

  1. کاظمی گفت:

    راهنمایی خوب و بجایی بود لازم داشتم

  2. علیزاده گفت:

    جایی رو سراغ داریم تم تولد هم بفروشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *