نمایش دادن همه 15 نتیجه

دسته گل Abigail

400,000 تومان

دسته گل بهاری ariyan

440,000 تومان

دسته گل لاکچری veronica

1,800,000 تومان

دسته گل بادکنکی ونوس

300,000 تومان

دسته گل آلستر آی سن

300,000 تومان

دسته گل آلسترومریا آلوینا

250,000 تومان

دسته گل برلیان

250,000 تومان

دسته گل رز آبی دونا

580,000 تومان

دسته گل سیلور

540,000 تومان

دسته گل آلستر کد 322

تماس بگیرید

دسته گل رز و نرگس

تماس بگیرید

دسته گل رز پاستیلی

220,000 تومان

دسته گل رز قرمز Sabrina

250,000 تومان450,000 تومان

دسته گل قیفی رز

620,000 تومان

دسته گل قیفی کوچک رز

310,000 تومان

گل ها مظهر عشق، زیبایی هستند و معانی مختلفی دارند که می توانید در مناسبت های مهم زندگی به عزیزان خود هدیه دهید. طیف مسحور کننده ای از دسته گل های ما برای هدیه، زیبایی و شادی به هر مناسبت داده.

از میان این گل ها، یکی را بصورت آنلاین انتخاب نمایید و به دوستان، خانواده و بستگان خود در مناسبت هایی مانند تولد، سالگرد ها، مراسم عروسی، روز ولنتاین، روز مادر و بسیاری موارد دیگر ارسال کنید.

همه دسته گل های متشکل از گل هایی همچون رز، لیلیوم، آلسترومریا، داوودی، لاله و.. با کاغذهای رنگی و روبان های پاپیون شده، بسته شده اند تا زیبایی واقعی همه گل های ما را افزایش داده و جلوه دهند باشد.

اگر دسته گل مورد علاقه شما در لیست محصولات ما نیست، می توانید عکس دسته گل یا گل هایی که دوست دارید را به صورت آنلاین نیز در واتساپ به پشتیبانمان سفارش دهید و عزیزان خود را مانند قبل خوشحال کنید. همچنین با سفارش آنلاین کیک بهمراه دسته گل می توانید این مراسم را کامل کنید. درضمن میتوانید یک پیام دست نویس شخصی نیز برای ما ارسال کنید تا ما به گل شما الصاق کنیم تا احساس قلبی خود را به بهترین شکل بیان کرده باشید.

دسته گل با رز: گل رز ها همیشه محبوب بوده اند. این گل های جذاب و معطر و دلنشین، روحیه هر کسی را در عرض چند ثانیه عوض می کنند و باعث میشود آنها در تمام طول روز لبخند بر لب داشته باشند.

آلسترومریا: برای موقعیت‌هایی خاص و شخصی، یک دسته گل آلسترومریا دوست‌داشتنی برای ابراز عشق، آرزوی موفقیت یا ابراز قدردانی را از گل هلند سفارش دهید. تیم گل فروشی باتجربه ما یک دسته گل آلسترومریا دوست داشتنی را گرد هم می آورند و مطمئن می شوند که به موقع و در شرایط عالی تحویل شما یا عزیزانتان شود.

و…

ارسال آنلاین دسته گل

ما مجموعه‌ای از باکس گل، دسته گل، رز جاودان، سبد گل، گیاهان آپارتمانی و.. را آنلاین را برای تمامی مناطق 22گانه شهر تهران در نظر گرفته‌ایم که با محدوده قیمتی مقرون به صرفه در دسترس شما خواهند بود. ما با پشتیبانی قوی که داریم به تحویل به موقع کلیه محصولات خود اعتقاد داریم. تصور کنید که عزیزان شما با دیدن این گل های نفیس چه واکنشی نشان خواهند داد.