باکس گل لاکچری رز

290,000 تومان

توضیحات

باکس گل لاکچری رز

باکس گل لاکچری رز همه آنچه که یک محصول زیبا میخواهید را در خود جای داده است. شیک ، زیبا و خیره کننده بودن ، گوشه ای از شاهکاری است که فروشگاه اینترنتی گل هلند آن را تقدیم شما کرده است.

فروشگاه ما امید دارد که با تهیه این محصول و تقدیم آن به شما عزیزان لحظات خوشی را برای شما بیافریند. این محصول را میتوان تعداد گل های آن را کم و زیاد کرد که بهتر است از 5 عدد گل رز کمتر نباشد هرچند که تعداد گل در این باکس سلیقه ای بوده و میتوان حتی 1 شاخه گل درونش بکار برد ولی توصیه نمیشود.

همچنین که بیشینه تعداد گل ها هم نباید از 10 عدد تجاوز کند چون در درون این باکس جای نمیگیرد. ارتفاع در این محصول را هم میتوان بیشتر کرد آن به وسیله ی بلند گرفتن ساقه های گل رز است ولی بهتر است اندازه ی ساقه های این باکس را به ما بسپارید تا بصورت بهینه کوتاه و درون باکس قرار گیرد.

همه شاخه گل های باکس گل لاکچری رز درون اسفنجی مرغوب قرار میگیرند که از قابلیت های آبکش بودن باکس است.

خاصیت آبکش بودن به گل ها کمک میکند تا هنگامی که درون این اسفنج قرار دارند از آب داخل آن استفاده کنند تا مدت زمان بیشتری را شاداب و سرحال بمانند.

به عنوان مثال اگر گل در حالت عادی 3 روز ( اگر جای آن خنک باشد و سرد مثل درون یخچال یا هوای زمستانی) در درون این اسفنج مدتی بیش از دو یا سه برابر عمر خواهند کرد.

درمورد گلهای این صحبت کردیم حال به شکل ظاهری باکس مورد صبحت مان میپردازیم. در وهله اول به اندازه آن میپردازیم.

اندازه این باکس را میتوان در حدود به طول 20 سانتیمتر , عرض 8 سانتیمتر و به ارتفاع 10 سانتیمتر در نظر و عنوان کرد. جنس آن نیز از کاغذ مقاوم و سخت با روکش ضد آب است.

همچنین برای زیبایی بیشتر، یک ورق آلومینیومی به شکل نیمه مستطیل که به رنگ طلایی و براق با نوشته ی لاکچری رز (LUXURY ROSE) روی آن حک شده است.

محصولات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

اطلاعات بیشتر

وزن0.4 kg
ابعاد18 × 9 × 13 cm
تعداد گل رز

10 عدد

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “باکس گل لاکچری رز”

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “باکس گل لاکچری رز”