دسته گل رز پاستیلی

220,000 تومان

توضیحات

دسته گل رز پاستیلی

در فرهنگ ایرانی گل رز ارزش بسیاری داشته ‌. در فرهنگ ایرانی نیز چنان ارجمند است که نوعی قداست مذهبی پیدا کرده‌است. می‌گویند هرگاه پیامبر اسلام (ص) گل سرخی می‌دیدند، آن را می‌بوسیدند و بر چشمان خود می‌نهادند و می‌فرمودند: این گل نشانه‌ ای از جمال الهی است. این دسته گل رز نیز همان نشانه جمال الهی را بواسطه زیبایی که دارد به نمایش میگذارد.

اسانس گل رز گرانترین اسانس در دنیا است و هر گرم از آن معادل یک گرم طلا در بازارهای جهانی قیمت دارد. گل رز از نظر کثرت قرار گرفتن در جایگاه گل ملی ، مقام نخست را در میان همه گل‌ها دارد و در ۱۰ کشورِ ایران، آمریکا، انگلستان، ایتالیا، رومانی، عراق، عربستان سعودی، مراکش، لوکزامبورگ و بلغارستان به عنوان گل ملی انتخاب شده‌است.

رنگ گل پاستیلی ، رنگی جدید میباشد که با رنگ های لایت و خوش رنگ ، نمایی زیبا و محسور کننده به شما القاء میکند.

گل رز پاستیلی

گل ها و تزیینات

این دسته گل رز از 5 شاخه گل هلندی ممتاز با تزیین گیاهان: جیبسوفیلا و برگ آرالیا یا انجیلی و برگ لیندا یا آرکس که ساقه با کنف در رنگ قرمز-مشکی و یا خاکی تزیین میشود تا با هدیه دادن آن به عزیزانتان برای شما لحظات شادی را فراهم آورد.

برگ آرالیا

برگ آرالیا

برگ لیندا

برگ لیندا

ژیپسوفیلا

ژیپسوفیلا

ماندگاری

این دسته گل در شرایطی که هوا خنک باشد تا یک هفته نیز ماندگاری دارد و در مواقعی هوا گرم باشد 24 نهایت 48 ساعت ماندگاری دارد. پیشنهاد میشود برای ماندگاری در این نوع هوا ، دسته گل را درون یخچال گذاشته.