تراریوم گل سنگ

350,000 تومان

توضیحات

تراریوم گل سنگ

اطلاعاتی درمورد گیاه گل سنگ

 

گیاه-گل-سنگ-قرمز-رنگ

گیاه-گل-سنگ-قرمز-رنگ

گیاه گل سنگ، گیاهی کوچک و سرزنده با برگ‌ های روشن و لکه دار که در ترکیب با دیگر گیاهان برگ سبز بسیار جلوه زیبایی به خود میگیرند. ترکیب آنها با خزه نیز ترکیب چشم نوازیاست.

محبوب ترین و معمول ترین گیاه گل سنگ در گل فروشی ها، نوع صورتی رنگ آن میباشد، اما در سال‌های اخیر مدل های بیشتری از این گیاه مانند سفید و قرمز به بازار معرفی شده اند. گونه‌های جدید برگ‌هایی با رنگ‌های پر رنگ تر و با تضاد بیشتر دارند و جذاب تر به نظر می‌رسند!

عمر گیاه گل سنگ

عموما این گیاه پرورش آسانی داشته و اگر بعد از چند وقت نگهداری از گیاه تمام شاخ و برگ بدون هیچ دلیلی شروع به خشک شدن از سر شاخه‌ها کرد باید بدانید که عمر گیاه در حال تمام شدن است. این گیاه عمر کوتاهی دارد. بعد از گل دهی گیاه به دوره استراحت می‌رود و یا می‌میرد. در کل بهتر است هر بهار گیاه قدیمی خود را دور بیاندازید و گیاهی جدید تهیه کنید.

گیاهان در این تراریوم

در این تراریوم فوق العاده زیبا که درون محفظه ی شیشه ای قرار گرفته است گیاهانی از قبیل: شامادورا، گیاه گل سنگ و خزه طبیعی بکار رفته است.

گیاه-گل-سنگ-و-شامادورا

گیاه-گل-سنگ-و-شامادورا

تزیینات 

برای تزیین درون تراریوم که باعث بر زیباتر شدن آن شده است از سنگ معدنی طبیعی، صدف دریایی، چوب طبیعی و سنگ ریزه استفاده شده است.

نوع خاک

خاک آن از نوع سریلانکایی کوکوپیت و پرلیت تشکیل شده است.

مراقبت ها

نحوه آبدهی

برای آبدهی این گلخانه مینیاتوری باید هر 2 روز درمیان شیشه بالایی را به مدت 2 ساعت برداشته و تمام گیاه، سنگ و خزه ها را با اسپری آب داده شود و مجدد شیشه بالایی در جای خود قرار بگیرد.

نور مفید برای تراریوم گل سنگ

این مجموعه تراریوم مثل تمام گیاهان نیاز به نور خورشید داشته ولی بطور غیرمستقیم مثلا در تراس و در سایه ای که نور محیط را روشن کرده باشد چون نور مستقیم باعث میشود گیاه سریعا خشک شود.

ابعاد و وزن

این تراریوم به طول 45 سانتیمتر و عرضی برابر با 25 سانتیمتر و همچنین وزنی حدودا 1 کیلوگرم است.

اطلاعات بیشتر

نوع

تراریوم

گیاهان

شامادورا، گیاه گل سنگ و خزه طبیعی

تزیینات

سنگ معدنی طبیعی، صدف دریایی، چوب طبیعی و سنگ ریزه

نوع خاک

کوکوپیت و پرلیت

وزن

1 کیلوگرم

طول

45 سانتیمتر

عرض

25 سانتیمتر

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تراریوم گل سنگ”

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تراریوم گل سنگ”