گلدان ارکیده طبیعی آتنا + تقویت کننده

420,000 تومان

توضیحات

گلدان ارکیده طبیعی آتنا

Orchids-goleholland-Blog-Banner-1

این محصول از وبسایت گل هلند همانطور که از نامش پیداست از گل ارکیده تهیه شده که درون گلدان میباشد. این گل که رنگ سفید آن را ملاحظه میفرمائید دارای رنگ های مختلف بوده و شما مشتری محترم میتوانید هنگام خرید با ذکر رنگ دلخواه خود به ما آن را تحویل گرفته و از آن لذت ببرید. وزن این گلدان در حدود 500 گرم با طول 80 سانتیمتر الی 100 سانتیمتر است و همچنین دارای عرضی حدود 60 سانت است که دلیل این عرض ، برگ های این ارکیده است. گلدان هم از جنس سرامیک درجه 1 تهیه شده است.

نحوه نگهداری گلدان ارکیده طبیعی

میزان آبدهی

اگر این گلدان را در محیط خنک نگهداری میکنید میزان آبدهی آن به اندازه یک استکان یا 100 سی سی میباشد که باید هفته ای 2 مرتبه برروی خاک ریخته شود ولی اگر محیط جایی که گلدان را در آن قرار میدهید خنک نمیباشد باید دفعات آب دادن را بیشتر کنید ولی ما توصیه میکنیم حد الامکان همانطور که ذکر شد محیطی خنک برای گلدان فراهم کنید تا رشد مناسبی داشته باشد

شرایط خاک گلدان

این گلدان دارای خاک مناسب بوده ولی برای اینکه رشد بهتری داشته باشد نیاز به تقویتی مناسب ارکیده داشته که ما برای ارج نهادن به شما مشتریان عزیز و برای اینکه در تهیه این تقویتی دچار مشکل نشوید، همراه گلدان ارکیده طبیعی آتنا، یک بسته از این تقویتی نیز بعنوان هدیه قرار داده میشود. این نکته را هم در نظر داشته باشید که خاک این گلدان باید هر 6 ماه یکبار تعویض گردد که آموزش تعویض خاک گلدان هم در قسمت وبلاگ سایت، آموزش و تهیه شده است.

درپایان شایان ذکر است که نور کافی برای این گلدان رسیده تا در کنار تمام نگهداری هایی که انجام داده میشود از حداکثر زیبایی آن لذت ببرید.

اطلاعات بیشتر

طول

80 الی 100 سانتیمتر

عرض

60 سانتیمتر

وزن

500 گرم

جنس گلدان

سرامیک درجه 1

گل طبیعی

بله

اقلام همراه

تقویت مناسب ارکیده

نوع خاک

کوکوپیت مناسب ارکیده

آپارتمانی

بله