گیاه آگلونما هلندی دیانا

250,000 تومان

توضیحات

گیاه آگلونما هلندی دیانا

گیاه-آگلونما-برای-گل-هلند

گیاه-آگلونما-گل-هلند

آگلونما، از رده گیاهان مقاوم آپارتمانی و تزئینی بوده که به دلیل طرفداران بی شماری که دارد می‌توان گفت جزء گیاهان پرطرفدار است، این گیاه در کشور چین نشانه خوش شانسی بوده و محبوبیت بسیار زیادی دارد و از خانواده آراسه یا گل شیپوریان محسوب می شود. گیاه آگلونما رنگ‌های متنوع و گوناگون دارد که برگ‌های آن در حدود ۱۵ سانتیمتر تا ۲۵ سانتیمتر است و همچنین پهنای آن به ۳ تا ۷ سانتیمتر میرسد. ممکن است در تابستان گل داده و پس از آن میوه‌های کوچکی بدهد که این میوه ‌ها سمی هستند و ممکن است باعث حساسیت پوستی شوند و برای انسان تقریبا مشکل ساز خواهد بود.

"<yoastmark

این محصول ارائه شده از گل هلند (با ارسال رایگان در تهران) دارای طولی به اندازه 55 سانتیمتر و عرضی برابر با 40 سانتیمتر  داشته که وزنی حدود 1 کیلوگرم دارد. خاک مورد استفاده در آن از نوع مرغوب کوکوپیت است. تعویض خاک آن باید هر 6 ماه یکبار انجام شود و در دمای 18 الی 24 سانتیگراد درجه باشد. آبدهی در گیاه آکلونما باید هفته ای 2 بار در 6 ماهه اول سال و در 6 ماهه دوم سال هر 5 روز یکبار آبدهی شود.

در زمستان که رشد گیاه کندتر می‌شود باید آن را تقلیل داد و از نگهداری گیاه در نزدیکی شوفاژ یا بخاری خودداری شود. مقدار این آب باید به میزان یک استکان باشد که حدود 100 سی سی میباشد. برگ های این گیاه  نسبت به خشکی هوا حساس بوده و بهتر است در آپارتمان گرم و خشک هر روز سطح برگ ها با آب اسپری شود.

در خصوص روش تکثیرآن نیز باید عنوان کرد که یکی از بهترین و آسان‌ترین روش‌ها برای تکثیرآن ، تقسیم بوته است. آگلونما به مرور زمان تنه جوش‌هایی تولید می‌کند که می‌توانید آن‌ها را از ساقه مادری جدا کرده و در گلدان دیگری بکارید.

در آخر نیز به گلدان آن میپردازیم که از سرامیک و از نوع مرغوب بوده و زیبایی آن را بیشتر از قبل میکند.

اطلاعات بیشتر

نوع

گلدان طبیعی

نوع گلدان

سرامیک درجه 1

نوع خاک

کوکوپیت

طول محصول

55 سانتیمتر

عرض محصول

40 سانتیمتر

وزن

1 کیلوگرم