دانستی‌ها

معرفی 7 گل مناسب نوزاد | راهنمای خرید

گل‌های زیبا مناسب نوزاد پسر و دختر و مادر

بهترین گل‌ها برای نوزاد تازه متولد شده چیست؟

استقبال از یک نوزاد تازه متولد شده، یکی از مهم ترین موارد در زندگی یک فرد است. شما میتوانید با ارسال یک دسته گل زیبا از گلهای انتخاب شده، حمایت و عشق خود را به مادر جدید نشان دهید. از آنجا که اغلب مادران جدید و نوزادان آنها نیازی به ماندن طولانی مدت در بیمارستان ندارند، بهتر است به جای بیمارستان، گلها را به خانه بفرستند.

همچنین هدایای فکری زیادی برای مادران جدید وجود دارد که میتوانید برای کمک به آنها در روزه ای چالش برانگیز و شاد آینده ارسال کنید.

باکس گل کریر نوزاد با گل رز هلندی

باکس گل کریر نوزاد با گل رز هلندی

انتخاب پالت رنگی برای دسته گل

فرستادن گل به رنگهای قرمز، صورتی، بنفش و نیلی رنگ برای مادران جدیدی که از یک دختر بچه زیبا را بدنیا آورده اند، مرسوم است. به طور مشابه، مردم تمایل دارند دسته گل آبی (جفت شده با سفید یا زرد) را به خانه یک نوزاد پسر بفرستند. اگر میخواهید میتوانید به سنت وفادار بمانید، اما این کار به شدت ضروری نیست. مادران جدید یک دسته گل زیبا را دوست دارند، بدون توجه به رنگها.

انتخاب بهترین گلها برای نوزاد

به عنوان یک جایگزین برای تمرکز اولیه بر روی پالت رنگی، شما میتوانید بر روی انواع خاصی از گلها تمرکز کنید. اغلب دسته گلها دارای انواع مختلفی از شکوفه‌ها هستند که اغلب مناسب تنفس نوزاد هستند تا حساسیتی را ایجاد نکند.

بهترین گل ها برای نوزاد تازه متولد شده با کیک تولد و بادکنک

بهترین گل‌ها برای نوزاد تازه متولد شده با کیک تولد و بادکنک

با این حال، ممکن است بخواهید با دقت نوع گل غالب در دسته گل‌ها را انتخاب کنید. برای مثال، نرگس‌ها انتخاب خوبی هستند، زیرا آن‌ها نمایانگر بهار، آغاز جدید، و زندگی جدید هستند. نرگس‌های شاد نیز هر اتاقی را روشن میکنند.

علاوه بر نرگس زرد از بهترین گل‌ها برای نوزاد، بسیاری از انواع دیگر گل‌ها برای استقبال از یک نوزاد جدید مناسب هستند، از جمله:

 • لاله‌ها
 • گل داودی
 • میخک
 • گل رز
 • هورتانسیا
 • لیلیوم

هدیه‌های کوچک برای مادران جدید

دو نوع اصلی از هدایای کودک وجود دارد که میتوانید به خانه بفرستید: هدایایی برای مادر جدید یا نوزاد جدید.

برای مادر جدید، هر چیزی که او و فرزندش را نوازش کند، مانند یک سبد هدیه حاوی لوسیون‌های فانتزی، صابون‌ها، نمک‌های حمام و دیگر اقلام مورد استقبالش قرار خواهد گرفت. همچنین میتوانید شکلات یا توت فرنگی‌های شکلاتی، یک سبد میوه، یا تنقلات خوش مزه تقدیمشان کنید چون مامان‌ها همیشه از چیزهای عجیب و غریب لذت میبرند.

بهترین گل ها برای نوزاد پسر و دختر

بهترین گل‌ها برای نوزاد پسر و دختر

تولد نوزاد و مادر جدید را با GoleHolland جشن بگیرید!

در GoleHolland شما هر چیزی که برای شاد کردن و ذوق کردن یک مادر جدید و نوزادش نیاز دارید را با یادآوری دوست داشتنشان، پیدا خواهید کرد. بهترین گلها برای نوزاد، هدایا و گیاهان جدید نوزاد را با تحویل رایگان در همان روز ارسال کنید! ما تحویل سریع و مطمئن را در شهر تهران ارائه میدهیم.

 

دیدگاهی در مورد “معرفی 7 گل مناسب نوزاد | راهنمای خرید

 1. فاطمه گفت:

  عکس بچه خیلیییی شیرین بود ? ? ?

 2. تمنا گفت:

  راهنمایی خوبی بود

 3. ترانه گفت:

  شما چه گلی پیشنهاد میدین واسه نوزاد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *