دانستی ها

10 گل شگفت انگیز برای دسته گل پاییزی

گل رز برای دسته گل پاییزی

پاییز فصلی با گل های بسیار رنگارنگ است؛ حتی برگ های ریخته شده ساده نیز برای دسته گل پاییزی فوق العاده محسوب می شوند.

گل های محبوب پاییز گل های رز، داوودی، هیدرانگاس و اسطوخودوس هستند که اغلب ترکیب بندی های خیره کننده ای برای هدیه، دکوراسیون منزل و حتی عروسی به ارمغان می آورند.

گونه های متنوعی از گل ها با فرا رسیدن پاییز ظاهر می شوند. این بهترین فصل برای گل فروشان برای ایجاد چیدمان های شگفت انگیز با گل های پاییزی است زیرا انواع گل ها در این زمان ایده های زیادی برای ساخت دسته گل فراهم می کنند.

وقتی پاییز فرا می رسد، مردم آنها را برداشته و از آنها برای تزیین استفاده میکنند. به عنوان مثال، انواع توت ها، سبزی ها و خوشه های گندم را به دسته گل اضافه میکنند تا باعث زیبایی بیشتر شود.

وقتی تابستان به پایان می رسد، نگرانی نداشته باشید که فصل گل ها تمام شده است، زیرا پاییز تعداد بی شماری از گل ها را به شما هدیه می دهد و خانه شما را پر از رنگ های جذاب پاییزی می کند.

نکاتی در مورد ساخت یک دسته گل پاییزی

اگر می خواهید یک دسته گل پاییزی درست کنید، می توانید این کار را به طور مستقل یاد بگیرید و همیشه با ایده های جدید خود را خوشحال کنید. برای این کار تنها به یک تخیل خوب نیاز دارید.

معمولا وقتی به ایده چیدمان برای دسته گل‌ پاییزی می‌رسیم، تصور می‌کنیم که چگونه گل ها را جمع آوری می کنیم و همه چیز را کنار هم قرار می دهیم. با این حال، این کار را نه تنها با گل ها می توان انجام داد بلکه می توان با چیزهای دیگری شامل شاخه های تزیینی، برگ های ریخته شده، گل های خشک و حتی مخروط ها انجام داد.

دسته-گل-پاییزی-از-زیباترین-گل-های-زرد-ونارنجی

دسته-گل-پاییزی-از-زیباترین-گل-های-زرد-ونارنجی

برای ایجاد دسته گل پاییزی به موارد زیر نیاز دارید:

 • یک پالت از رنگ ها تهیه کنید.
  مهم نیست که فقط گل های تازه داشته باشید یا گل های تزئینی اضافی بلکه نکته اصلی این است که طرح رنگ ها با هم تطابق داشته باشند.
 • پایه و اساس دسته گل پاییزی را ایجاد کنید.
  گل هایی که روی آن ها تاکید می کنید را بردارید و کنار هم قرار دهید. شما می توانید آن را از پایین به صورت مخفی ببندید تا جمع آوری آنها برای شما آسان تر شود.
 • گل های سری دوم را اضافه کنید.
  شما می توانید هر تعداد گل که دوست دارید اضافه کنید اما مطمئن شوید که آن ها از نظر رنگ با هم مطابقت دارند.
 • یک کنتراست ایجاد کنید.
  شما می توانید یک گل به غیر پاییزی به آرایش دسته گل خود اضافه کنید یا چیزی به رنگ روشن به آن اضافه کنید. این کار یکنواخت به نظر نمی رسد و حالتی رنگارنگی ایجاد خواهد کرد.
 • جزئیات کوچک را اضافه کنید.
  به عنوان مثال، برگ های رنگارنگ افرا یا یک شاخه توت. این کار دسته گل پاییزی شما را جذاب تر و بزرگ تر می کند.

همانطور که می بینید، هیچ چیز پیچیده ای وجود ندارد. تنها چیزی که نیاز دارید تخیل است. اما اگر نمی دانید از چه چیزی دسته گل درست کنید، فهرست گل های محبوب پاییزی را بخوانید.

گل رز

آن ها بیش ترین تعداد رنگبندی‌ها را دارند، از رنگ بنفش تا رنگ نارنجی. برای ایجاد یک آرایش گل جذاب برای دسته گل پاییزی، باید گل های رز را با گل های داوودی، شکوفه‌های کلزا و گیاهان سبز ترکیب کنید. نسخه دیگری که پیشنهاد میکنیم این است که میتوانید از ترکیب بندی دسته گل پاییزی با دو رنگ رز استفاده کنید و برگ های سبز بزرگ را به آن ها اضافه کند.

گل داوودی برای دسته گل پاییزی

گل گل داوودی برای گل آرایی پاییزی ایده آل هستند زیرا قوی، محکم و دارای گل های بزرگ هستند. بهتر است تزییناتی را به دسته گل پاییزی اضافه نکنید و تنها با گل های داوودی ترکیب بندی کنید و زیبایی خلق کنید.

آلستروماریا

بهترین ترکیب برای گل رز، آلستروماریا است. همچنین برای غیر معمول تر کردن دسته گل پاییزی، می توانید گل آفتابگردان یک الی سه شاخه اضافه کنید. به لطف دوام بالای آلستروماریا، این آرایش گل ها تا ۲ تا ۳ هفته در گلدان و منزل شما ماندگاری خواهند داشت.

گل آفتابگردان

گلبرگ های زرد روشن باید به صورت ارگانیک با رنگ های دیگر ترکیب شوند، بنابراین گل رز برای گل های آفتابگردان مناسب است. اگر چیزی هماهنگ برای دسته گل پاییزی می خواهید، رز صورتی روشن یا زرد را به گل آفتابگردان اضافه کنید. اگر کنتراست می خواهید، رز قرمز یا قرمز را اضافه کنید.

گل کوکب

در دسته گل های پاییزی، گل کوکب پایه دسته گل هستند و به زیبایی با شاخه های نازک، گل های کوچک ترکیب می شوند. برای اینکه این گل ها به سرعت از بین نروند، قبل از قرار دادن آن در گلدان با دقت ساقه را به صورت مورب ببرید.

گل لیسیانتوس

اگر آرایش زیبای گل ها برای دسته گل پاییزی را با لیسیانتوس می خواهید، بهتر است آن ها را با شکوفه های دیگر ترکیب نکنید. چون روی ساقه دو گل می رویند و یک دسته گل با جوانه های سبز تشکیل می دهند.

گل ختمی

این گل با گل های بزرگ و ساقه بلند خود جلب توجه می کند و جذابیت فراوانی دارد. هنگام چیدمان برای دسته گل پاییزی، ترکیبی از آنها می توانید گل های داوودی و رز معمولی را اضافه کنید. چنین ترکیبی یک دسته گل پاییزی مجلل و لوکس ایجاد می کند.

گل شیپوری

این گل‌ها بسیار زیبا با سرخس‌ها، اطلسی، گل آلیسوم (گل عسل) و دایکوندار ترکیب می‌شوند و گل‌هایی چون گل سرخ و گل‌های ادریسی(هورتانسیا) که شکوه ابدی ساقه‌ها را کمال می‌بخشد. اغلب در مراسم رسمی از نیلوفرهای وحشی استفاده می‌شود.

پتونیا یا اطلسی

این گیاهِ باغی، در رنگ های روشن بوده رشد می کند و انواع مختلفی دارد. این گل اطلسی با گل های داوودی و شاخه های انگور به خوبی هماهنگ می شود. همچنین، می توان از آن ها به عنوان گل های پاییزه برای مراسم عروسی استفاده کرد.

ارکیده

این گل های پاییزی برای یک عروسی مناسب هستند چون با یک فضای پاییزی ترکیب شده اند. ارکیده ها بهتر است با فضای سبز و گل های ظریف ترکیب شوند، برای مثال گل رز یا لیسیانتوس. یک ترکیب خوب برای دسته گل های پاییزی، شرابی رنگ و سفید خواهد بود.

بی جهت نیست که پاییز را فصل رنگارنگ می نامند. گل های پاییزی زیبایی منحصر به فردی دارند و آنقدر متنوع هستند که می توان از آن ها به عنوان یک دسته گل پاییزی ساده برای خانه و یک عروسی استفاده کرد. مهم این است که تخیل داشته باشیم و این کار را با روح انجام دهیم.

همچنین، چیدمانی از گل های پاییزی طوری نیست که به سرعت از بین بروند زیرا گل های پاییزی می توانند سه برابر بیشتر از بقیه در گلدان بمانند.

—————————-

پاییز گل های زیادی به ما می دهد و شادی می آورد. با این حال، همه نمی دانند که در این فصل چگونه گل های مناسب را انتخاب کنند. آیا به گل آرایی پاییزی نیاز دارید و ایده ای ندارید؟ ما این مشکل را حل خواهیم کرد.

گل هلند می تواند به شما کمک کنند تا یک دسته گل زیبا را انتخاب کنید و در هر مدلی که دوست دارید یک ترکیب بندی ایجاد کنید. ما بیش از ۲۰ سال تجربه داریم و کارشناسان ما در انواع گل رز و دیگر گل ها تخصص دارند.

ایده های زیادی برای دسته گل پاییزی وجود دارد که حتی یک نوع گل می تواند ترکیب بندی جادویی ایجاد کند. گل فروشی آنلاین گل هلند صادقانه مشتریان خود را می پذیرند و دسته گل های فراموش نشدنی می سازند که دوستان و آشنایانی که به منزل شما می آیندشما را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.